Ogólne

Tylko dla osób dorosłych. Transwestyci, prostytutki, tancerki go-go, nocne gry barowe, alkohol.

 

Wszystko co chcecie wiedzieć o życiu w Tajlandii po zmroku. Nie ma tematów tabu,  to Wy wyznaczacie granice, jak głęboko chcecie wejść w nocne kręgi dzielnicy rozrywek.

Zaczniemy grzecznie od kolacji w malowniczym miejscu i z każdą godziną będzie coraz weselej.

Nie planujcie nic szczególnego na kolejny dzień 🙂

Termin: Sobota
Cena: 5800 THB
Czas zwiedzania*: 16:30 – 24:00

*Czas imprezy jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 30 minut do 3 godzin. .

Więcej informacji

Więcej informacji na temat wycieczki.

Zaczniemy od jedzenia. Nikt nie ludzi zwiedzać o pustym żołądku, więc zabierzemy Was na wspaniałą kolację na wzgórzu z widokiem na Phuket Town w świetle zachodzącego słońca. Wieczorem podczas urlopu nie wypada pić wody, więc zaopatrzymy Was w samouzupełniające się kokosy, wypełnione rumem i sokiem ananasowym.

Tajowie nie byliby Tajami, gdyby nie kupowali i sprzedawali na targowiskach. Supermarkety są akceptowane w dzień, bo są klimatyzowane, ale prawdziwe zakupy każdy robi na targu. Zabierzemy Was na największy, słynny weekendowy targ Phuket. Czas tutaj zostanie wykorzystany  wg upodobań  - najpierw wspólnie przejdziemy przez sektor przekąsek, gdzie spróbujecie różnych dziwności a następnie będzie troszkę wolnego czasu, który część osób spędzi na zakupach pamiątek a część na uzupełnianiu kokosów.

Kolejnym punktem programu będzie miejsce, gdzie na pytanie: to chłopak? jest zawsze odpowiedź „tak”. Show transseksualistów i transwestytów, najpiękniejszy i z wielką klasą przygotowany Simon Cabaret. Piękne głosy, piękne stroje, piękne choreografie. Żadna z tych zachwycających artystek nie urodziła się kobietą. Coś, co trzeba zobaczyć gdy się jest w najlepszym miejscu do operacji zmiany płci na świecie. Na koniec opcjonalne zdjęcie z artyst-kiem :)

Kropa nad "i" to nocny Patong. . Każdy większy kurort w Tajlandii ma swój nocny deptak. Na Phuket nosi on nazwę Bangla Road. Tu amatorzy „dorosłych” rozrywek mają pełny wybór atrakcji: od niewinnego drinka z widokiem na tańczącą na rurce dziewczynę po zamknięte cluby ze striptizem i seks pokazami. Tłum ludzi, naganiacze, kakofonia dźwięków zlanej w jedno muzyki, transwestyci zachęcający do wspólnego zdjęcia tuż obok staruszki sprzedającej grillowane kurczaki.

Usiądziemy w jednym z barów i pokażemy Wam typowe gry barowe - to świetna zabawa, zwłaszcza po kilku kokosach. Chętnych zaprowadzimy na seks pokaz, gdzie dziewczyny będą się nie tylko rozbierać, ale palić papierosy, grać na trąbce i w ping-ponga w bardzo nietypowy sposób.

Bus powrotny będzie podstawiony o umówionej godzinie , ale jeśli życie nocne Was wciągnie, pouczeni jak odróżnić jego od niej, pamiętając o grach barowych i innych ciekawostkach, bawcie się jak długo chcecie.

 

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w soboty lub niedziele. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach. Wycieczka wyłącznie dla osób pełnoletnich. Radzimy nie planować żadnych poważnych aktywności następnego dnia, zwłaszcza nurkowania
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak – krótki przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak. Miasteczko Khao Lak położone jest 80 km na północ od lotniska na Phuket, wzdłuż zachodniego wybrzeża Tajlandii, nad Morzem Andamańskim. Wybierany jako „cichsza wersja Phuket”, często polecany rodzinom z dziećmi, którzy chcą przede wszystkim spędzić spokojny czas na terenie hotelu i na plaży. Większośc hoteli ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego przewodnika,
 • kolacja
 • bilety VIP na pokaz Simion Cabaret
 • transfer z Phuket/Khao Lak
 • rum z sokiem ananasowym w dużych ilościach podczas przejazdów - bez limitu
 • 1 drink w barze nocnym na Bangla Road

W cenie nie ma:

 • opłat podczas opcjonalnej wizyty w klubie go-go
 • napiwków dla tancerek

 

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • tylko niezbędne rzeczy w małej torebce lub plecaku,
 • wizytówkę hotelu w którym mieszkasz i nr pokoju (na wypadek samodzielnego powrotu nad ranem),
 • drobne pieniądze na napiwki wkładane striptizerce za brzegi bielizny

Nie bierz ze sobą:

 • dzieci
 • okularów przeciwsłonecznych (zgubisz)
 • dużych aparatów foto (upuścisz, zgubisz albo zostawisz gdzieś w barze)
 • paszportu
 • cennych gadżetów jak zegarki ,droga biżuteria

Nie planujcie żadnych aktywności na dzień po wycieczce :)

Informacje praktyczne

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Często dzień naszego pierwszego spotkania w Tajlandii jest także dniem naszego końcowego rozliczenia. Bardzo prosimy o przygotowanie gotówki w lokalnej walucie. 

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru, np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki są objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Warunkiem objęcia ubezpieczeniem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę. Warunkiem koniecznym podania nr paszportu są wszystkie wycieczki morskie (snorkeling i nurkowanie).

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 50-100 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

14. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

15. Jeśli masz alergie pokarmowe lub jesteś na specjalnej diecie – poinformuj nas o tym. Postaramy się mieć przygotowany wcześniej posiłek.

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

 

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek (cały rok)
Czwartek (od 31/10 do 28/02)
30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek35003200
Przyroda PhuketŚroda39003200
Dżungla 2 dniCzw-Piątek74006400
Niebiańska Pi PiCzwartek35002900
Racha Yai -małe SimialnyPiątek29002200
Dżungla Khao SokSobota (cały rok)
Środa (od 1/11 do 28/02)
30002700
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemSobota35003500
Rajskie SimilanyNiedziela38002900
Jaskinie Phang NgaNiedziela35003500
Park Linowy HanumanCodziennie32503250
Kabaret TranswestytówCodziennie800n/a