Ogólne

Piękne widoki, ciekawe okazy flory tej bardzo zróżnicowanej wyspy oraz wizyta w Małpim Sanktuarium.

 

Przejdziemy przez tarasy ryżowe – z jednej strony jest to miejsce coraz bardziej komercyjne, a z drugiej to właśnie te tarasy mają najładniejsze widoki. Wejdziemy w niesamowity bambusowy las. Zrobimy piękne zdjęcia i wykąpiemy się pod jednym z najwspanialszych balijskich wodospadów. Odwiedzimy plantację kawy luwak – jednej z bardziej cenionych kaw świata. Zapraszamy na degustację i opowieść o tym, jak jest wytwarzana. Zobaczymy jak rośnie kakao, kawa, tytoń i różne sezonowe owoce. Odwiedzimy Małpie Leśne Sanktuarium, gdzie spotkacie się z przyjaznymi makakami i dowiecie się, jak hinduska filozofia „Tri Hita Karana” wpływa na specyficzne podejście Balijczyków do ochrony środowiska.

Termin:  Poniedziałek
Cena: 100 USD
Dziecko 3-10 lat: 100 USD
Czas trwania:  1 dzień

 

Więcej informacji

W programie:

 • Spotkanie z makakami żyjącymi w Małpim Sanktuarium Leśnym
 • Spacer przez tarasy ryżowe
 • Wizyta na plantacji kawy - z degustacją słynnej Kopi Luwak
 • Las bambusowy
 • Kąpiel pod wodospadem

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w poniedziałki. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Bali

BaliO Bali mówi się, że to „Wyspa Bogów”, „Wyspa Tysiąca Świątyń”, „Wyspa Szczęśliwych”, czy też po prostu „prawdziwy raj na ziemi”. Jest coś takiego w samej nazwie, co od razu przenosi nas w świat idylliczny i uduchowiony. Taką wizję kreuje też kultura popularna – kiedy na ekrany kin wszedł film „Jedz, módl się i kochaj” ...Więcej...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego przewodnika
 • opisane atrakcje
 • bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania
 • lunch

Weź ze sobą

 • aparat fotograficzny
 • buty, które łatwo się zdejmuje
 • strój kąpielowy, ręcznik
 • krem od słońca
 • drobne na napiwki

Informacje praktyczne

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Np. jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno- krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce "dojazd".

4. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napisz do nas.

5. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

6. Miłym i powszechnym akcentem jest zostawienie napiwku dla lokalnego kierowcy busa oraz przewodnika. Bardzo prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

7. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach.

8. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową - napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

9. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką "Weź ze sobą" i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianę poprawia komfort, gdy przemoczeni po raftingu wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

10. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Bezpłatny transfer dotyczy rejonów: Kuta, Seminiak, Nusa Dua, Sanur. W przypadku innych lokalizacji prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.