Promocja Early Bird 10% zniżki

Jak co roku organizujemy promocję – zniżkę 10% za wcześniejsze rezerwacje wycieczek jedniodniowych. Zaplanuj zimę w tropikach już teraz, a otrzymasz gwarancję niezmieniononej ceny oraz zaoszczędzisz 10%. Jak to zrobić? To proste:

 1. Wybierz wycieczki z naszej oferty.
 2. Napisz do nas używając formularza kontaktowego lub wysyłając email: biuro@asiandivers.pl
 3. Otrzymasz od nas voucher z potwierdzeniem dat i wycieczek oraz dane do wpłaty.
 4. Wpłacasz 50% teraz a resztę na miejscu w gotówce.
 5. Pozostajemy w kontakcie a 1-2 dni przed wycieczką przesyłamy szczegóły odbioru z Twojego hotelu.

Poniżej warunki promocji – oraz w formie PDF do ściągnięcia

 1. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarezerwowanie wybranych programów i opłacenie ich przelewem na konto PLN, USD, EUR lub inną formą płatności (przelewem na konto w Tajlandii, Paypal) w kwocie minimum 50% w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania vouchera i danych do płatności od ASDV. Kolejne raty wg ustaleń z ASDV.
 1. Klient opłaca 50% wartości programów przed rabatem. Końcowa wpłata jest pomniejszana o zniżkę wynoszącą 10% cen zarezerwowanych produktów.
  Przykład: Rezerwacja wycieczki na skałę James Bond dla 4 osób dorosłych: Cena przed rabatem 11 600 THB. Wartość rabatu: 1 160 THB. Pierwsza wpłata: 5 800, druga wpłata 4640 THB.
 1. Rabatem nie są objęte:
  a) ewentualne extra transfery (jeśli nie wliczone w cenę programu, wypożyczenie sprzętu nurkowego, wstępy do Parków Narodowych – jeśli nie wliczone w cenę programu i inne koszty zawarte w opisie w sekcji: „w cenie nie ma”)
  b) wycieczki dwudniowe i kilkudniowe
 1. Okres promocji obejmuje:
 • Czas rezerwacji: voucher wystawiony do 31 lipca 2018 i opłacony do 10 sierpnia 2018
 • Programy objęte zniżką: od 1 listopada 2018 do 1. Kwietnia 2019
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych; Agenci ASDV nie mogą skorzystać ze zniżki za wcześniejszą wpłatę.
 2. Wszystkie inne zasady rezerwacji, potwierdzania, rezygnacji pozostają niezmienne, takie jak opisane w Warunkach Usług.

 

Asian Divers, 16 czerwca 2018.