Ogólne

Relaksujący i leniwy dzień w otoczeniu szmaragdowej wody, białej plaży, zachwycających raf oraz soczystej zieleni. Daj się oczarować rajskiej naturze!.

Leniwy dzień na dużej łodzi nurkowej, oferującej mnóstwo atrakcji: duża, dmuchana zjeżdżalnia, paddle boardy oraz zestawy snorkelingowe (maski, fajki, płetwy) zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów wodnych zabaw. Dla tych, którzy preferują kąpiele słoneczne, łódź oferuje wygodne pufy do leżenia na pokładzie lub kilkuminutowy rejs pontonem do pobliskiej plaży, na której można wypożyczyć leżak, zaopatrzyć się w drinka z palemką i napawać zmysły rajskim otoczeniem. Dla tych zaś, którzy poczują się zmęczeni słońcem i wodą, łódź oferuje bardzo komfortowy salon, gdzie można chwilę odpocząć. Po zabawach wodnych na życzenie serwowane są alkohole wszelkiego rodzaju (dodatkowo płatne), puszczana jest muzyka, serwowane są przekąski z grilla. Łódka zatrzymuje się na zachód słońca –  dzień kończymy podziwiając bajeczne widoki i w super atmosferze, przy której „rozmywają się” wszelkie problemy…

Termin: Do uzgodnienia
Cena: 3000 THB
Dziecko 3-10 lat: 2700 THB
Czas rejsu*: 10:00 – 19:00

*Czas imprezy jest czasem trwania rejsu, bez dojazdu do portu.  Oferujemy bezpłatny transfer  z rejonów: Rawai, Nai Harn, Chalong, Kata, Karon, Patong. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 5 minut do 1 godziny.

*Inna, podobna łódź realizuje rejsy w godzinach 8:30 -16:30.

Zarezerwuj

Więcej informacji

Podaruj sobie trochę relaksu oraz odurzających zmysły widoków, spędzając dzień na jednej z najbardziej komfortowych łodzi wypływających na jednodniowe rejsy z Phuketu. Zaoszczędź czas przeznaczony na przejazdy minivanem po wyspie (poranne oraz popołudniowe korki na Phuket potrafią naprawdę zepsuć humor) i poświęć go na spróbowanie lokalnych owoców, podziwiając zmieniający się krajobraz za burtą łodzi. Zaufaj nam – nie będziesz żałował. Otoczenie wyspy Racha Yai do złudzenia przypomina Similany (tak samo szmaragdowe morze, ten sam biały jak śmietanka do kawy piasek, niemal identyczne granitowe głazy poukładane jak domino i porośnięte zieloną dżunglą!), zaś podróż zajmuje nieporównywalnie mniej czasu. W przeciwieństwie do rejsu motorówką, rejs dużą łodzią nurkową umożliwia nie tylko poruszanie się po pokładzie czy korzystanie z toalety, ale przede wszystkim spożycie lunchu oraz różnych przekąsek, uraczenie się dobrą kawą lub po prostu relaks z książką w dowolnej pozycji ciała w słońcu, cieniu na wygodnej pufie. Taka podróż upływa znacznie szybciej i przyjemniej, czyż nie?

Racha Yai, w przeciwieństwie do Similanów, jest otwarta jest dla gości przez cały rok. Po dopłynięciu do wyspy jacht cumuje w osłoniętej od wiatru zatoce, gwarantując spokojne morze bez fal i kołysania.

Jeśli chciałbyś spróbować nurkowania, to podczas tego rejsu jest to możliwe, ale tylko po wcześniejszej rezerwacjigdyż musimy przygotować sprzęt i ubezpieczenie. To idealne połączenie na rodzinny wyjazd dla tych, którzy chcą ponurkować i dla tych, którzy wolą spędzać czas nad poziomem morza.

 

W programie:

 • 10:oo Spotkanie w porcie, zaokrętowanie i wypłynięcie
 • 11:30 Spróbuj lokalnych owoców i przekąski serwowane na słonecznym pokładzie
 • 12:15 Dopłynięcie do pięknej zatoki Racha
 • 12:30 Czas rozpocząć przygody! Snorkeling, zjeżdzalnia, paddle boards i inne wodne atrakcje :)
 • 13:30 Lunch
 • 14:15 Dalsze zabawy i relaks.
 • 17:00 Ruszamy w drogę powrotną. Rozkoszuj się pięknymi widokami, muzyką, grillowanymi przekąskami.
 • 18:30 Zobacz jednen z piękniejszych zachodów słońca
 • 19:00 Powrót do portu

 

UWAGA:

Wyspa Racha Yai jest mniej komercyjna od wysp Phi Phi czy Similanów, co nie znaczy jednak, że zatoka oraz plaża będą dostępne tylko dla nas. Miejsce to jest jednak zdecydowanie bardziej popularne wśród nurków aniżeli turystów, stąd mniejsza ilość odwiedzających.

Zarezerwujemy dla Was miejsca na łodzi, gdzie będzie także grupa anglojęzyczna. Podczas wycieczki zaopiekuje się Wami nasz polski przewodnik - instruktor snorkelingu i nurkowania. Podczas tej wycieczki nie mamy łodzi do własnej dyspozycji.

Zarezerwuj

Dostępność

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego instruktora nurkowania
 • miejsce na łodzi
 • Przekąski, lunch, kawa, herbata, woda i owoce podczas rejsu
 • wypożyczenie maski i rurki do snorkellingu
 • wodne atrakcje

Dodatkowe płatne:

Weź ze sobą

 • strój kąpielowy i ręcznik
 • komplet ubrań na zmianę
 • coś do nakrycia głowy od słońca
 • krem z wysokim filtrem
 • aparat fotograficzny
 • drobne pieniądze na napiwki i drinki

 

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Phuket

Wyjątkowo na tej wycieczce strefa bezpłatnego transferu nie obejmuje całej wyspy Phuket. Dojazd jest organizowany przez właściciela jachtu.

Oferujemy bezpłatny transfer  z rejonów: Rawai, Nai Harn, Chalong, Kata, Karon, Patong, orientacyjne godziny odbiorów:

 • 9:15 Patong
 • 9:45 Karon
 • 9:45 Kata
 • 9:45 Nai harn
 • 9:45 Rawai
 • 10:00 Chalong

Z innych miejsc jest dopłata do transferu.

Transfer zbiorowy, dopłata za osobę:

 • Kamala - 200 thb
 • Nakalay, Kalim, Tri- Trang - 200 thb
 • Kathu - 200 thb

Prywatna taksówka:

 • Koh Siray - 1300 thb
 • Cape Panwa - 1500 thb
 • Surin - 1600 thb
 • Laguna , Layan , Bangtao , Nai Yang, Nai Thon, Mai Khao - 2000 THB

W celu potwierdzenia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Taksówka dla 1-9 z Khao Lak do portu w Chalong kosztuje ok. 4000 THB w obie strony. Dojazd zajmuje 2h rano i 2,5 po południu. Zorganizujemy transfer na życzenie.

 

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Kulinarne FascynacjeŚroda39003200
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Dżungla 2 dniŚroda-Czwartek74006400
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanyPiątek39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj