Ogólne

Szamaragdowe jeziorko w głębi dżungli i jedna z piękniejszych plaż świata. To będzie urokliwy dzień.

Najpierw bajkowy Emerald Pool – szamaragdowe jeziorko w środku dżungli i orzeźwiająca kąpiel. Późnym popołudniem wsiadamy na tradycyjną łódź i płyniemy na jedną z najpiękniejszych plaż świata: Railay Beach, gdzie mamy czas na relaks, spacery i romantyczne zdjęcia. Wieczór spędzamy w gwarnym centrum Krabi – na targu weekendowym i głównym deptaku miasta. Zdjęcie z Krabem obowiązkowe 😉

Termin: Niedziela
Cena: 3500 THB
Dziecko 3-10 lat: 2900 THB
Czas zwiedzania: 10:00 – 20:00

Zarezerwuj

Więcej informacji

W programie:

 • Bajkowy Emerald Pool - szmaragdowe jeziorko, ukryte w środku dżungli - kryształowo czysta woda w kolorze niebiesko - zielonym. Dotrzecie do niego po półgodzinnym spacerze przez park krajobrazowy. Po marszu tam i z powrotem czas na relaks przy innym jeziorku, w którym można (i warto) wziąć orzeźwiającą kąpiel lub po prostu usiąść wygodnie w cieniu i zamoczyć stopy.
 • Biała świątynia, jakby zrobiona z chmur. Zupełnie inna niż większość buddyjskich "watów" - kolorowych, głównie złoto-czerwonych. Zrobicie tu piękne zdjęcia.
 • Smaczny obiad w godzinach późnopopołudniowych.
 • Rejs łodzią długorufową na Railay (Rai Leh) - popłyniemy z ujścia rzeki do morza, mijając przybrzeżne wapienne klify, lasy namorzynowe i piaszczyste wybrzeże.
 • Pobyt na Railay Beach - jest tu sporo miejsca na spacery i wypoczynek. Uważana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie - sami ocenicie, czy słusznie. Chylące się ku zachodowi słońce barwi niebo i wapienne klify na złoto-ceglasty kolor.
 • Gwarny wieczór w centrum Krabi - główny deptak zamienia się w piątki, soboty i niedziele w lokalne targowisko różności - ubrania, pamiątki, mnóstwo przysmaków - feria zapachów i barw. Tu trzeba być.
 • Kto był w Krabi musi mieć zdjęcie z legendarnym pomnikiem Wielkiego Kraba.

Zarezerwuj

Dostępność

Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Krabi

KrabiKrótki przewodnik – co zobaczyć? Krabi i sąsiadujące z nim Ao Nang nazywa się umownie Krabi. Położone stosunkowo niedaleko od Phuket (2,5-3 godziny jazdy samochodem) jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wakacje. Miasto ma swoje lotnisko, położone pół godziny jazdy od centrum. Strzeliste białe skały porośnięte soczyście zieloną dżunglą i długie piaszczyste wybrzeże cieszą oko. ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • bilety wstępu
 • opieka polskiego przewodnika
 • opisane atrakcje
 • rejs łodzią na plażę Railay
 • lunch

Weź ze sobą

Chcąc jak najlepiej spędzić czas na tej wyjątkowej wycieczce prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju.

 • Emerald pool i plaża Railay - wygodne buty, strój kąpielowy, ręcznik, ochrona przed słońcem
 • Świątynia - okrycie ramion i kolan dla kobiet
 • Komplet ubrań na zmianę - na wypadek zmoczenia, itp.
 • Aparat fotograficzny - wszędzie można i trzeba robić zdjęcia.

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Mini busem z i do hotelu w Ao Nang w cenie wycieczki. Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 5 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Opinie o nas