Letnia promocja -10%

Letnia promocja wycieczek i nurkowań z Phuket i Khao Lak

Letnia promocja – 10% rabatu za wczesne rezerwacje
wycieczek i nurkowań. Wakacje w Tajlandii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji na wycieczki i nurkowania w Tajlandii – przy wcześniejszej rezerwacji i wpłacie zaliczki otrzymasz 10% rabatu na wybrane programy z polskim przewodnikiem.

Regulamin promocji dostępny poniżej oraz do ściągnięcia early_bird_2017.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokładne i uważne zapoznanie się ze szczegółowymi Warunkami promocji „EARLY BIRD 2017” organizowanej przez Centrum Nurkowe Asian Divers, z siedzibą Tajlandii, pod adresem 43/60 Moo 5, Viset Rd, Rawai, Phuket 83130.

Promocją objęte są wycieczki lądowe i snorkelingowe, oraz nurkowania z Phuket i Khao Lak, których organizatorem jest Asian Divers i Oriental Phuket Tours (zwaną dalej ASDV), opisane na stronie www.asiandivers.pl oraz orientalphuket.com

  1. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarezerwowanie wybranych programów i opłacenie ich przelewem na konto PLN, USD, EUR lub inną formą płatności (przelewem na konto w Tajlandii, Paypal) w kwocie minimum 50% w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania vouchera i danych do płatności od ASDV. Kolejne raty wg ustaleń z ASDV.
  2. Klient opłaca 50% wartości programów przed rabatem. Końcowa wpłata jest pomniejszana o zniżkę wynoszącą 10% cen zarezerwowanych produktów.
    Przykład: Rezerwacja wycieczki na skałę James Bond dla 4 osób dorosłych: Cena przed rabatem 11 600 THB. Wartość rabatu: 1 160 THB. Pierwsza wpłata: 5 800, druga wpłata 4640 THB.
  3. Rabatem nie są objęte: ewentualne extra transfery (jeśli nie wliczone w cenę programu, wypożyczenie sprzętu nurkowego, wstępy do Parków Narodowych – jeśli nie wliczone w cenę programu i inne koszty zawarte w opisie w sekcji: „w cenie nie ma”).
  4. Okres promocji obejmuje:
  • Czas rezerwacji: voucher wystawiony do 30 czerwca 2017 i opłacony do 5 lipca 2017
  • Programy objęte zniżką: od 1 listopada 2017 do 1. Kwietnia 2018
  1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych; Agenci ASDV nie mogą skorzystać ze zniżki za wcześniejszą wpłatę.
  2. Wszystkie inne zasady rezerwacji, potwierdzania, rezygnacji pozostają niezmienne, takie jak opisane w Warunkach Usług.

Asian Divers, 09 maja 2017.