Ogólne

Garść ciekawych opowieści, zapierające dech w piersi pejzaże i orzeźwienie pod górskim wodospadem.

Obejrzymy góry z każdej strony: z samego szczytu i z podnóża wielkich klifów. Wejdziemy do pięknych jaskiń, wykąpiemy i nakarmimy słonie, a na koniec orzeźwimy się pod wodospadem. Uraczymy Was ciekawymi opowieściami i dobrze nakarmimy 🙂

Termin: Poniedziałek lub wtorek
Cena: 3500 THB
Dziecko 3-10 lat: 3200 THB
Czas zwiedzania: 9:00 – 17:00

Zarezerwuj

Więcej informacji

W programie:

 • Kto wejdzie po 1237 stopniach na szczyt w świątyni Tygrysa? Droga jest celem, piękne widoki zaczynają się już po pierwszych 400 stopniach :) Przy okazji garść ciekawych opowieści o życiu i naukach Buddy.
 • Potem będzie już z górki – odwiedzimy magiczne miejsce, gdzie w załomach krasowych pieczar można oddać się medytacji w otoczeniu dzikiej przyrody. Przewodnik opowie Wam o tym, jak wkroczyć na inne poziomy świadomości i jak osiągnąć nirwanę.
 • Góry wokół Krabi ukrywają setki jaskiń, powstałych miliony lat temu, cierpliwie drążonych przez wodę, udekorowanych stalaktytami i innymi krasowymi tworami. Zwiedzimy dwie jaskinie, słuchając przy okazji ciekawej historii geologicznej tego miejsca. Powtórka z podstaw tworzenia się skał gwarantowana.
 • Słoń jaki jest każdy widzi i mimo kontrowersji wciąż jest symbolem Tajlandii. To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie można być tak blisko słonia. Opowiemy Wam ciekawostki o typowych mieszkańcach gór - słoniach indyjskich oraz o karmie i reinkarnacji, które tłumaczą podejście Tajów do świata zwierząt. Będziecie mieli możliwość wyszorować szczotką te dostojne olbrzymy (co bardzo lubią) i je nakarmimy.
 • Na koniec aktywnego dnia atrakcja, bez której tropikalny wypoczynek nie byłby pełny - dostępne tylko w górach wodospady. Wysoki na kilkadziesiąt metrów ale przyjazny do kąpieli. Idealny na popołudniowe orzeźwienie.
 • Smaczny lunch po drodze zwiedzania poprawi Wasze nadwątlone siły.

Zarezerwuj

Dostępność

Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Krabi

KrabiKrótki przewodnik – co zobaczyć? Krabi i sąsiadujące z nim Ao Nang nazywa się umownie Krabi. Położone stosunkowo niedaleko od Phuket (2,5-3 godziny jazdy samochodem) jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wakacje. Miasto ma swoje lotnisko, położone pół godziny jazdy od centrum. Strzeliste białe skały porośnięte soczyście zieloną dżunglą i długie piaszczyste wybrzeże cieszą oko. ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • bilety wstępu,
 • opieka polskiego przewodnika,
 • opisane atrakcje,
 • lunch, napoje, kawa, herbata.

 

 

Weź ze sobą

Chcąc jak najlepiej spędzić czas na tej wyjątkowej wycieczce prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju:

 • Świątynia Tygrysa - w miejcach kultu kobiety muszą mieć zakryte ramiona i kolana - chusta wystarczy; wygodne buty do wejścia po schodach
 • do jaskini potrzebne są buty, które mogą się zamoczyć, najlepiej sandaly
 • strój kąpielowy pod wodospad i do mycia słoni
 • komplet ubrań na zmianę - na wypadek zmoknięcia, spocenia itp.
 • aparat fotograficzny - wszędzie można i trzeba robić zdjęcia

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Mini busem z i do hotelu w Ao Nang - w cenie wycieczki. Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 5 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Opinie o nas