Wycieczka do Krabi na 2 dni

Mieszkasz na Phuket lub w Khao Lak? Widziałeś zachwycające zdjęcia znajomych z Krabi, ale nie chcesz spędzić tam całych wakacji? Ta dwudniowa wycieczka została stworzona, abyś mógł w pełni doświadczyć piękna tego regionu bez konieczności szukania hotelu co kilka dni. Zostaw logistykę, organizację transportu i noclegu nam, a sam ciesz się urlopem i zapierającymi dech w piersiach pejzażami.

Podczas naszej dwudniowej wycieczki doświadczysz magii Krabi w jej najpiękniejszym wydaniu. Pierwszy dzień rozpocznie się przeprawieniem się przez tajemniczy las namorzynowy. Odbędziesz podróż łodzią do morskich jaskiń, w których będziesz mógł podziwiać prehistoryczne malowidła. Usłyszysz stare legendy i poznasz historię początków tajskiej cywilizacji. Opowieści będziemy kontynuować podczas smacznego lunchu w klimacie rybaków morskich. Wieczór zainicjujemy zachodem słońca na najpiękniejszej plaży świataRailay Beach. Resztę wieczoru spędzisz na kolorowym targu w centrum Krabi. Czeka na Ciebie feeria zapachów i barw oraz kolacja bogata w pyszne, lokalne potrawy. Tu trzeba być.

Drugi dzień odkryje przed Tobą tajemnicze wnętrza gór Krabi. Wejdziesz po 1237 stopniach do położonej w górach świątyni Tygrysa i usłyszysz garść ciekawych opowieści o życiu i naukach Buddy. Odwiedzisz magiczne miejsce, gdzie w załomach krasowych pieczar będziesz mógł oddać się medytacji w otoczeniu dzikiej przyrody. Po tak aktywnie spędzonym dniu czeka na Ciebie kąpiel w orzeźwiającym wodospadzie. Smaczny lunch w wyjątkowo urokliwej restauracji po całym dniu zwiedzania poprawi nadwątlone siły. Twoją podróż zakończysz w zapierającym dech w piersi szmaragdowym jeziorku, położonym w środku dżungli, w którym będziesz mógł zażyć kąpieli.

Dwudniowa przygoda w Krabi to połączenie natury, kultury i niezapomnianych widoków, które pozostaną w Twojej pamięci na długo.

Termin:Sobota-Niedziela
Cena:8000 THB
Dziecko 3-10 lat:7400 THB
Czas zwiedzania:2 dni / 1 noc

Więcej informacji

W programie:

Dzień pierwszy: Krystaliczna rzeka w lesie namorzynowym, prehistoryczne malowidła w morskiej jaskini i jedna z piękniejszych plaż świata. To będzie urokliwy dzień.

 • Zaczniemy od zwiedzania ekosystemu lasu namorzynowego. Przepływa przez niego piękna rzeka, a dookoła jest niezwykły ekosystem. Przyroda dookoła.
 • Teraz czas na podróż łodzią do morskich jaskiń, w których odnajdziemy prehistoryczne malowidła. Legendy i historia początków tajskiej cywilizacji.
 • Pyszny lunch w klimacie rybaków morskich.
 • Góry wokół Krabi ukrywają setki jaskiń, powstałych miliony lat temu, cierpliwie drążonych przez wodę, udekorowanych stalaktytami i innymi krasowymi tworami. Zwiedzimy dwie jaskinie, słuchając przy okazji ciekawej historii geologicznej tego miejsca. Powtórka z podstaw tworzenia się skał gwarantowana.
 • Rejs łodzią długorufową na Railay (Rai Leh) - popłyniemy z ujścia rzeki do morza, mijając przybrzeżne wapienne klify, lasy namorzynowe i piaszczyste wybrzeże.
 • Pobyt na słynnej Railay Beach - jest tu sporo miejsca na spacery i wypoczynek. Uważana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie - sami ocenicie, czy słusznie. Chylące się ku zachodowi słońce barwi niebo i wapienne klify na złoto-ceglasty kolor.
 • Gwarny wieczór w centrum Krabi - główny deptak zamienia się w piątki, soboty i niedziele w lokalne targowisko różności - ubrania, pamiątki, mnóstwo przysmaków - feria zapachów i barw. Tu trzeba być.
 • Kto był w Krabi musi mieć zdjęcie z legendarnym pomnikiem Wielkiego Kraba!
 • Kolacja na nocnym targu bogata w pyszne, lokalne potrawy.
 • Nocleg w czystym, klimatyzowanym hostelu.

Dzień drugi: Szmaragdowe jeziorko w głębi dżungli, świątynia z tysiącem schodów, zapierające dech w piersi pejzaże i orzeźwienie pod górskim wodospadem.

 • Kto wejdzie po 1237 stopniach na szczyt w świątyni Tygrysa? Droga nie jest tylko celem. Piękne widoki zaczynają się już po pierwszych 400 stopniach :) Przy okazji garść ciekawych opowieści o życiu i naukach Buddy.
 • Potem będzie już z górki – odwiedzimy magiczne miejsce, gdzie w załomach krasowych pieczar można oddać się medytacji w otoczeniu dzikiej przyrody. Przewodnik opowie Wam o tym, jak wkroczyć na inne poziomy świadomości i jak osiągnąć nirwanę.
 • Po tej części aktywnego dnia, atrakcja, bez której tropikalny wypoczynek nie byłby pełny - dostępne tylko w górach wodospady. Wysoki ale przyjazny do kąpieli. Idealny na orzeźwienie dla zdobywców.
 • Smaczny lunch w wyjątkowo urokliwej restauracji, po drodze zwiedzania poprawi Wasze nadwątlone siły.
 • Bajkowy Emerald Pool - szmaragdowe jeziorko, ukryte w środku dżungli - kryształowo czysta woda w kolorze niebiesko - zielonym. Dotrzecie do niego po półgodzinnym spacerze przez park krajobrazowy. Po marszu tam i z powrotem czas na relaks przy innym jeziorku, w którym można (i warto) wziąć orzeźwiającą kąpiel lub po prostu usiąść wygodnie w cieniu i zamoczyć stopy.

Późnym popołudniem/ wieczorem wrócimy do hoteli.

 

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest od Soboty do Niedzieli. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket (o często błędnie powtarzanej pisowni „pukhet”),  nazywana w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak – Tajlandia Khao Lak, często mylnie pisane jako „Kao Lak” to jedno z mniej znanych, ale równie zachwycających destynacji turystycznych w Tajlandii. Położone w prowincji Phang Nga na zachodnim wybrzeżu kraju, Khao Lak to raj dla miłośników przyrody i tych, którzy pragną uciec od zgiełku popularniejszych ...Więcej

Krabi

KrabiKrótki przewodnik – co zobaczyć? Krabi i sąsiadujące z nim Ao Nang nazywa się umownie Krabi. Położone stosunkowo niedaleko od Phuket (2,5-3 godziny jazdy samochodem) jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wakacje. Miasto ma swoje lotnisko, położone pół godziny jazdy od centrum. Strzeliste białe skały porośnięte soczyście zieloną dżunglą i długie piaszczyste wybrzeże cieszą oko. ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • nocleg w czystym, klimatyzowanym hostelu w Krabi,
 • bilety wstępu,
 • opieka polskiego przewodnika,
 • opisane atrakcje,
 • pyszny lunch pierwszego i drugiego dnia,
 • śniadanie drugiego dnia,
 • obfita kolacja z lokalnymi potrawami na nocnym targu,
 • napoje, przekąski, kawa, herbata.

Weź ze sobą

Chcąc jak najlepiej spędzić czas na tej wyjątkowej wycieczce prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju:

 • Świątynie - w miejscach kultu kobiety muszą mieć zakryte ramiona i kolana - chusta wystarczy, wygodne buty do wejścia po schodach
 • do jaskini potrzebne są buty, które mogą się zamoczyć, najlepiej sandały,
 • strój kąpielowy pod wodospad,
 • komplet ubrań na zmianę - na wypadek zmoknięcia, spocenia itd.,
 • aparat fotograficzny - wszędzie można i trzeba robić zdjęcia,
 • Emerald pool i plaża Railay - wygodne buty, strój kąpielowy, ręcznik, ochrona przed słońcem.

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd na Wycieczka do Krabi na 2 dni

Dojazd z Phuket

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 6 osób z Phuket W przypadku mniejszej liczby osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Dojazd z Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 6 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej liczby osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Dojazd z Ao Nang

Mini busem z/do hotelu w Ao Nang - w cenie wycieczki. Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 6 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek80007000
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Za siedmioma górami Niedziela35003200
Zachód słońca na Railey Sobota35003200
Wycieczka do Krabi na 2 dni Sobota-Niedziela80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj