Rajskie Similany Tajlandia

Cudowny, leniwy dzień w otoczeniu tropikalnej przyrody i rajskich, piaszczystych plaż. Witamy w Raju!

Similany w Tajlandii uważane są za najpiękniejsze wyspy w tym regionie – szmaragdowe morze, piasek biały i delikatny jak mąka, granitowe głazy poukładane jak domino, porośnięte zieloną dżunglą. W programie snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową oraz spacer przez dżunglę na punkt widokowy.

Rejs motorówką na najpiękniejsze wyspy na Morzu Adamańskim

Zapraszamy na jednodniową przygodę w jednym z najbardziej malowniczych zakątków świata – na wyspach Similany w Tajlandii. To raj na ziemi dla każdego miłośnika przyrody, białego piasku i lazurowego morza. Wyspy te uchodzą za jedne z najpiękniejszych na Morzu Adamańskim, a dzisiaj masz szansę je odkryć!

W programie wycieczki:

 • Snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową

Zanurz się w kryształowo czystych wodach i zobacz z bliska fascynujący podwodny świat pełen kolorowych ryb i bajecznych raf koralowych. Nie jest wymagane doświadczenie; nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią wszystko, co niezbędne do bezpiecznego i komfortowego snorkelingu.

 • Spacer przez dżunglę na punkt widokowy

Po odpoczynku na plaży ruszymy na trekking przez bujną dżunglę na najwyższy punkt wyspy. Stamtąd rozpościera się niesamowity widok na cały archipelag Similany – idealne miejsce na robienie pamiątkowych zdjęć!

Zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo podczas całej wycieczki. W cenę wliczone są posiłki, przekąski, napoje oraz sprzęt do snorkelingu.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć nieziemskiego piękna i rajskiego spokoju wysp Similany. Rezerwuj swoje miejsce już dzisiaj i dołącz do nas w tej niezapomnianej przygodzie!

Termin: Sobota
Cena: 3900 THB
Dziecko 3-10 lat: 2900 THB
Czas zwiedzania*: 9:00 – 16:00

*Czas imprezy jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 30 minut do 3 godzin.
Zarezerwuj

Więcej informacji

Rejs motorówką na najpiękniejsze wyspy na Morzu Andamańskim

Podaruj sobie leniwy dzień w otoczeniu tropikalnej przyrody i rajskich plaż. Similany uważane są za najpiękniejsze wyspy Tajlandii – szmaragdowe morze, piasek biały jak śmietanka do kawy, granitowe głazy poukładane jak domino i porośnięte zieloną dżunglą. W programie snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową oraz spacer przez dżunglę na punkt widokowy.


Wyspy Similany

Similany to najpiękniejszy morski Park Narodowy w Tajlandii. Uznane za światowe dziedzictwo przyrodnicze i za jedno z dziesięciu najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Jednym słowem wyspy wyglądają tak, jak powinien wyglądać tropikalny raj. Archipelag składa się z 9 wysp a podwodna rafa liczy sobie 5000 lat. Wyspy zamieszkiwane są przez dziesiątki gatunków ryb rafowych i koralowców. Similany są dostępne do zwiedzania jedynie przez pół roku- od początku listopada do końca kwietnia.


W programie:

 • Snorkeling z maską i rurką przy wyspie Payu (Similan nr 7)
 • Plażowanie i spacer na punkt widokowy na wyspie Mieng (Similan nr 4)
 • Snorkeling przy wyspie Ban-gu (Similan nr 9)
 • Plażowanie, kąpiel oraz lunch na wyspie Similan nr 8

Uwaga!

 1. Similany codziennie odwiedzkilka tysięcy turystów - jest to bardzo komercyjne miejsce. Wycieczki na wyspy Phi Phi oraz Similany to jedyne nasze programy podczas których, pomimo starań, nie jesteśmy w stanie uniknąć tłumów turystów.
 2. Zarezerwujemy dla Was miejsca na motorówce, gdzie będzie także grupa anglojęzyczna. Podczas wycieczki zaopiekuje się Wami nasz polskojęzyczny przewodnik - instruktor nurkowania. Podczas tej wycieczki nie mamy łodzi do własnej dyspozycji.
 3. Wycieczka nie jest wskazana dla kobiet w ciąży oraz osobom z problemami z kręgosłupem. Motorówka płynie szybko (30-40 węzłów) po otwartym morzu. W wysokim sezonie zdarzają się pojedyncze dni, kiedy wiatr zdmuchuje wodę z grzbietów fal i bryzgi wody wpadają do motorówki. Proszę być profilaktycznie przygotowanym na całkowite przemoczenie ubrania, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i nie zabieranie niczego co mogłoby ulec zniszczeniu w kontakcie ze słoną wodą.

 

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w soboty. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket (o często błędnie powtarzanej pisowni „pukhet”),  nazywana w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak – Tajlandia Khao Lak, często mylnie pisane jako „Kao Lak” to jedno z mniej znanych, ale równie zachwycających destynacji turystycznych w Tajlandii. Położone w prowincji Phang Nga na zachodnim wybrzeżu kraju, Khao Lak to raj dla miłośników przyrody i tych, którzy pragną uciec od zgiełku popularniejszych ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego i lokalnego przewodnika
 • miejsce na motorówce
 • lunch
 • napoje i owoce na motorówce
 • wstęp do Parku Narodowego Similany
 • wypożyczenie maski, rurki oraz płetw do snorkelingu

Weź ze sobą

 • strój kąpielowy i ręcznik
 • komplet ubrań na zmianę
 • coś do nakrycia głowy od słońca
 • krem z wysokim filtrem
 • aparat fotograficzny

Uwaga! Na odcinku Khao Lak - Similany motorówka płynie szybko (30-40 węzłów) po otwartym morzu. W wysokim sezonie zdarzają się pojedyncze dni, kiedy wiatr zdmuchuje wodę z grzbietów fal i bryzgi wody wpadają do motorówki. Proszę być profilaktycznie przygotowanym na całkowite przemoczenie ubrania, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i nie zabieranie niczego co mogłoby ulec zniszczeniu w kontakcie ze słoną wodą.

Nowe regulacje prawne dotyczące Parku Narodowego Similany.
Od 15 października 2018 wprowadzony zostaje dzienny limit odwiedzających Park Narodowy a wejściówki wydawane są imiennie i są niezwracalne ani niezamienialne.

W związku z tym:

 • Rezerwacje Similanów przyjmujemy najpóźniej 3 dni przed terminem wycieczki - jeśli jedziecie z naszym polskim przewodnikiem: do wtorku do 18:00 lokalnego czasu na wycieczki w sobotę lub do środy do 18:00 na wycieczki niedzielne.
 • Potwierdzenie rezerwacji następuje po otrzymaniu przez nasze biuro pełnych danych:
  • Imion i nazwisk
  • Dat urodzenia
  • Nr paszportów (można wysłać nam zdjęcie pierszej strony paszportu)
  • Pełnej opłaty za wycieczkę
 • W odróżnieniu od wszystkich innych wycieczek - za tę nie zwracamy wpłaconej kwoty w żadnym przypadku; rezerwacja nie może być też przeniesiona na inną osobę.
 • Osoby które ukończyły 10 lat zgodnie z paszportem płacą kwotę jak za osobę dorosłą

Przepraszamy za niedogodności - wynikają one z zarządzeń lokalnych władz i podytkowane są troską o piękno podwodnej i nadwodnej przyrody.

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd na Rajskie Similany Tajlandia

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.


Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy większości hoteli w rejonie Khao Lak, z wyjątkiem hoteli położonych daleko na północ w okolicach Takua Pa. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia transferu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek74006400
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj