Ogólne

Tylko dla osób dorosłych. Transwestyci, prostytutki, tancerki go-go, nocne gry barowe, alkohol.


Wszystko co chcecie wiedzieć o życiu w Tajlandii po zmroku. Nie ma tematów tabu,  to Wy wyznaczacie granice, jak głęboko chcecie wejść w nocne kręgi dzielnicy rozrywek.

Zaczniemy grzecznie od kolacji w malowniczym miejscu i z każdą godziną będzie coraz weselej.

Nie planujcie nic szczególnego na kolejny dzień 🙂

Termin: Sobota
Cena: 5800 THB
   
Czas zwiedzania: 16:30 – 24:00

*Czas imprezy jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 10 minut do 3 godzin.
Zarezerwuj


Więcej informacji

Zaczniemy od jedzenia. Nikt nie ludzi zwiedzać o pustym żołądku, więc zabierzemy Was na wspaniałą kolację na wzgórzu z widokiem na Phuket Town w świetle zachodzącego słońca. Wieczorem podczas urlopu nie wypada pić wody, więc zaopatrzymy Was w samouzupełniające się kokosy, wypełnione rumem i sokiem ananasowym.

Tajowie nie byliby Tajami, gdyby nie kupowali i sprzedawali na targowiskach. Supermarkety są akceptowane w dzień, bo są klimatyzowane, ale prawdziwe zakupy każdy robi na targu. Zabierzemy Was na największy, słynny weekendowy targ Phuket. Czas tutaj zostanie wykorzystany  wg upodobań  - najpierw wspólnie przejdziemy przez sektor przekąsek, gdzie spróbujecie różnych dziwności a następnie będzie troszkę wolnego czasu, który część osób spędzi na zakupach pamiątek a część na uzupełnianiu kokosów.

Kolejnym punktem programu będzie miejsce, gdzie na pytanie: to chłopak? jest zawsze odpowiedź „tak”. Show transseksualistów i transwestytów, najpiękniejszy i z wielką klasą przygotowany Simon Cabaret. Piękne głosy, piękne stroje, piękne choreografie. Żadna z tych zachwycających artystek nie urodziła się kobietą. Coś, co trzeba zobaczyć gdy się jest w najlepszym miejscu do operacji zmiany płci na świecie. Na koniec opcjonalne zdjęcie z artyst-kiem :)

Kropa nad "i" to nocny Patong. . Każdy większy kurort w Tajlandii ma swój nocny deptak. Na Phuket nosi on nazwę Bangla Road. Tu amatorzy „dorosłych” rozrywek mają pełny wybór atrakcji: od niewinnego drinka z widokiem na tańczącą na rurce dziewczynę po zamknięte cluby ze striptizem i seks pokazami. Tłum ludzi, naganiacze, kakofonia dźwięków zlanej w jedno muzyki, transwestyci zachęcający do wspólnego zdjęcia tuż obok staruszki sprzedającej grillowane kurczaki.

Usiądziemy w jednym z barów i pokażemy Wam typowe gry barowe - to świetna zabawa, zwłaszcza po kilku kokosach. Chętnych zaprowadzimy na seks pokaz, gdzie dziewczyny będą się nie tylko rozbierać, ale palić papierosy, grać na trąbce i w ping-ponga w bardzo nietypowy sposób.

Bus powrotny będzie podstawiony o umówionej godzinie , ale jeśli życie nocne Was wciągnie, pouczeni jak odróżnić jego od niej, pamiętając o grach barowych i innych ciekawostkach, bawcie się jak długo chcecie.

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w soboty. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak Miasteczko Khao Lak położone jest 80 km na północ od lotniska na Phuket, wzdłuż zachodniego wybrzeża Tajlandii, nad Morzem Andamańskim. Wybierany jako „cichsza wersja Phuket”, często polecany rodzinom z dziećmi, którzy chcą przede wszystkim spędzić spokojny czas na terenie hotelu i na plaży. Większośc hoteli położona ...Więcej

Krabi

KrabiKrótki przewodnik – co zobaczyć? Krabi i sąsiadujące z nim Ao Nang nazywa się umownie Krabi. Położone stosunkowo niedaleko od Phuket (2,5-3 godziny jazdy samochodem) jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wakacje. Miasto ma swoje lotnisko, położone pół godziny jazdy od centrum. Strzeliste białe skały porośnięte soczyście zieloną dżunglą i długie piaszczyste wybrzeże cieszą oko. ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego przewodnika,
 • kolacja
 • bilety VIP na pokaz Simion Cabaret
 • transfer z Phuket/Khao Lak
 • rum z sokiem ananasowym w dużych ilościach podczas przejazdów - bez limitu
 • 1 drink w barze nocnym na Bangla Road

W cenie nie ma:

 • opłat podczas opcjonalnej wizyty w klubie go-go
 • napiwków dla tancerek

 

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • tylko niezbędne rzeczy w małej torebce lub plecaku,
 • wizytówkę hotelu w którym mieszkasz i nr pokoju (na wypadek samodzielnego powrotu nad ranem),
 • drobne pieniądze na napiwki wkładane striptizerce za brzegi bielizny

Nie bierz ze sobą:

 • dzieci
 • okularów przeciwsłonecznych (zgubisz)
 • dużych aparatów foto (upuścisz, zgubisz albo zostawisz gdzieś w barze)
 • paszportu
 • cennych gadżetów jak zegarki ,droga biżuteria

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Phuket Oferujemy bezpłatny transfer z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket. Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Khao Lak Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu. Z hoteli położonych powyżej Khao Lak (między innymi Sentido Graceland, Mai Khao Lak) jest dopłata za transfer. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Ao Nang Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 6 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek35003200
Kultura i obyczaje Tajlandii
Środa39003500
Niebiańska Pi PiWtorek35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek89007900
Dżungla Khao SokPiątek39003700
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Krabi 2 dniDo uzgodnienia80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj