Phuket Po Zmroku

Tylko dla osób dorosłych. Transwestyci, prostytutki, tancerki go-go, nocne gry barowe, alkohol.

Wszystko co chcecie wiedzieć o życiu w Tajlandii po zmroku. Nie ma tematów tabu,  to Wy wyznaczacie granice, jak głęboko chcecie wejść w nocne kręgi dzielnicy rozrywek.

Zaczniemy grzecznie od kolacji w malowniczym miejscu i z każdą godziną będzie coraz weselej.

Nie planujcie nic szczególnego na kolejny dzień 🙂

Termin: Sobota
Cena: 5800 THB
Czas zwiedzania*: 16:30 – 24:00

*Czas imprezy jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 30 minut do 3 godzin.

Zarezerwuj

Więcej informacji

Zaczniemy od jedzenia. Nikt nie ludzi zwiedzać o pustym żołądku, więc zabierzemy Was na wspaniałą kolację na wzgórzu z widokiem na Phuket Town w świetle zachodzącego słońca. Wieczorem podczas urlopu nie wypada pić wody, więc zaopatrzymy Was w samouzupełniające się kokosy, wypełnione rumem i sokiem ananasowym.

Tajowie nie byliby Tajami, gdyby nie kupowali i sprzedawali na targowiskach. Supermarkety są akceptowane w dzień, bo są klimatyzowane, ale prawdziwe zakupy każdy robi na targu. Zabierzemy Was na największy, słynny weekendowy targ Phuket. Czas tutaj zostanie wykorzystany  wg upodobań  - najpierw wspólnie przejdziemy przez sektor przekąsek, gdzie spróbujecie różnych dziwności a następnie będzie troszkę wolnego czasu, który część osób spędzi na zakupach pamiątek a część na uzupełnianiu kokosów.

Kolejnym punktem programu będzie miejsce, gdzie na pytanie: to chłopak? jest zawsze odpowiedź „tak”. Show transseksualistów i transwestytów, najpiękniejszy i z wielką klasą przygotowany Simon Cabaret. Piękne głosy, piękne stroje, piękne choreografie. Żadna z tych zachwycających artystek nie urodziła się kobietą. Coś, co trzeba zobaczyć gdy się jest w najlepszym miejscu do operacji zmiany płci na świecie. Na koniec opcjonalne zdjęcie z artyst-kiem :)

Kropa nad "i" to nocny Patong. . Każdy większy kurort w Tajlandii ma swój nocny deptak. Na Phuket nosi on nazwę Bangla Road. Tu amatorzy „dorosłych” rozrywek mają pełny wybór atrakcji: od niewinnego drinka z widokiem na tańczącą na rurce dziewczynę po zamknięte cluby ze striptizem i seks pokazami. Tłum ludzi, naganiacze, kakofonia dźwięków zlanej w jedno muzyki, transwestyci zachęcający do wspólnego zdjęcia tuż obok staruszki sprzedającej grillowane kurczaki.

Usiądziemy w jednym z barów i pokażemy Wam typowe gry barowe - to świetna zabawa, zwłaszcza po kilku kokosach. Chętnych zaprowadzimy na seks pokaz, gdzie dziewczyny będą się nie tylko rozbierać, ale palić papierosy, grać na trąbce i w ping-ponga w bardzo nietypowy sposób.

Bus powrotny będzie podstawiony o umówionej godzinie , ale jeśli życie nocne Was wciągnie, pouczeni jak odróżnić jego od niej, pamiętając o grach barowych i innych ciekawostkach, bawcie się jak długo chcecie.

 

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w soboty lub niedziele. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach. Wycieczka wyłącznie dla osób pełnoletnich. Radzimy nie planować żadnych poważnych aktywności następnego dnia, zwłaszcza nurkowania
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket (o często błędnie powtarzanej pisowni „pukhet”),  nazywana w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak – Tajlandia Khao Lak, często mylnie pisane jako „Kao Lak” to jedno z mniej znanych, ale równie zachwycających destynacji turystycznych w Tajlandii. Położone w prowincji Phang Nga na zachodnim wybrzeżu kraju, Khao Lak to raj dla miłośników przyrody i tych, którzy pragną uciec od zgiełku popularniejszych ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego przewodnika,
 • kolacja
 • bilety VIP na pokaz Simion Cabaret
 • transfer z Phuket/Khao Lak
 • rum z sokiem ananasowym w dużych ilościach podczas przejazdów - bez limitu
 • 1 drink w barze nocnym na Bangla Road

W cenie nie ma:

 • opłat podczas opcjonalnej wizyty w klubie go-go
 • napiwków dla tancerek

 

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • tylko niezbędne rzeczy w małej torebce lub plecaku,
 • wizytówkę hotelu w którym mieszkasz i nr pokoju (na wypadek samodzielnego powrotu nad ranem),
 • drobne pieniądze na napiwki wkładane striptizerce za brzegi bielizny

Nie bierz ze sobą:

 • dzieci
 • okularów przeciwsłonecznych (zgubisz)
 • dużych aparatów foto (upuścisz, zgubisz albo zostawisz gdzieś w barze)
 • paszportu
 • cennych gadżetów jak zegarki ,droga biżuteria

Nie planujcie żadnych aktywności na dzień po wycieczce :)

Informacje praktyczne

Informacje praktyczne o wycieczkach:

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyzmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.

5. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

6. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

7. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz mogą nie znać nazwy „Asian Divers”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.

8. O godzinie odbioru poinformujemy Was najpóźniej dzień przed wycieczką. Staramy się przyjeżdżać punktualnie, więc jeżeli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu przesłany wraz z godziną odbioru. Zadzwonić można np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.

9. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki powinni być objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Ubezpieczymy Was bez dodatkowych opłat, jedynym warunkiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę.

10. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 100-200 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika wycieczki. Prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

11. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Plaża Railey Krabi)

12. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową – napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

13. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd na Phuket Po Zmroku

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Z hoteli położonych powyżej Khao Lak (między innymi Sentido Graceland, Mai Khao Lak) jest dopłata za transfer. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

 

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek80007000
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Za siedmioma górami Niedziela35003200
Zachód słońca na Railey Sobota35003200
Wycieczka do Krabi na 2 dni Sobota-Niedziela80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj