Wycieczki z polskim przewodnikiem w Tajlandii: Phuket, Khao Lak, Krai i Bangkok oraz na Bali

Park Linowy - Tyrolka

Lataj na linie pośród gęstej, dzikiej dżungli – poczuj się jak latający hinduski bóg Hanuman.

Park Linowy Latający Hanuman to przygoda jedyna w swoim rodzaju. Piękno wyspy Phuket to nie tylko morze, słońce i piasek, z którego słynie. Wzgórza Phuket porośnięte są gęstą dżunglą, którą teraz możesz podziwiać ponad wierzchołkami drzew.
Zbudowany na 80 000 metrów kwadratowych Park Latający Hanuman to eko-przygoda, która została zbudowana jako naturalna część dżungli. Dużo uwagi poświęcono upewnieniu się, że przygody z linami nie mają negatywnego wpływu na lokalną fanunę i florę.

Termin: Codziennie
Cena: 3490 THB
Dziecko 4-10 lat: 3490 THB
Czas zwiedzania*: 8:00/10:00/13:00/15:00

*Podane godziny rozpoczęcia – do wyboru. Program trwa 2,5 godziny + dojazd. Ze względu na tropikalną pogodę polecamy wybór godzin przedpołudniowych.

Uwaga! 

Wycieczka odbywa się bez polskojęzycznej obsługi!

Zarezerwuj

Przygotuj się na niezwykłą przygodę w dżungli. Rozciągnięty pomiędzy wierzchołkami strzelistych drzew i gęstej dżungli park linowy Latający Hanuman to atrakcja dla całej rodziny. Jedyne ograniczenia to wiek: minium 4 lata oraz waga: maksimum 120 kg. W 100% bezpieczna i nie wymagająca sprawności, przenosząca Cię w widoki ponad wierzchołki drzew. Nazwa pochodzi od imienia hinduskiego boga Hanumana, latającego pół człowieka - pół małpę, jednego z pozytywnych bohaterów Ramajany.

Punkty programu:

 • Bus odbierze Cię z recepcji o umówionej godzinie. Pamiętaj o odpowiednim stroju i innych potrzebnych rzeczach z zakładki "weź ze sobą".
 • Po przyjeździe trzeba wypełnić formularz rejestracyjny - poproś o polską wersję językową :)
 • Recepcjonista da Wam gumowe bransoletki w kolorze reprezentującym rodzaj Waszego pakietu - miejcie ją na ręce do końca programu;
 • Na powitanie otrzymacie mini szklaneczkę ziołowej herbaty, zimnej kawy lub wody.
 • Zjazdy na linach odbywają się w kilkuosobowych grupach. Tajski przewodnik, mówiący dobrze po angielsku, przedstawi Wam ogólne zasady zachowania
 • Otrzymacie jednorazowe bandamki z logo, do zawiązania na głowę, pod kask
 • Przewodnik pomoże Wam ubrać się  w uprząż i kaski
 • Do pierwszej stacji trzeba podejść piechotą - około 10 minut małowysiłkowego marszu pod górę
 • Przez kolejne ok. 2,5 godziny będziecie się przemieszczać  przejeżdżając na linach pomiędzy 32 różnego typu platformami. To będzie niezapomniana przygoda.
 • Przekąska z owoców sezonowych (zwykle ananas, papaja) będzie doskonałym sposobem na odświerzenie i nawodnienie
 • Bus zabierze Was z powrotem do hotelu

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w codziennie, niezależnie od pogody. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket (o często błędnie powtarzanej pisowni „pukhet”),  nazywana w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak – Tajlandia Khao Lak, często mylnie pisane jako „Kao Lak” to jedno z mniej znanych, ale równie zachwycających destynacji turystycznych w Tajlandii. Położone w prowincji Phang Nga na zachodnim wybrzeżu kraju, Khao Lak to raj dla miłośników przyrody i tych, którzy pragną uciec od zgiełku popularniejszych ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

Atrakcje na miejscu - czas ok. 2 godzin (Program A):

 • 32 platformy zawieszone u szczytów drzew
 • 16 przejazdów na linach - najdłuższy ma 400 metrów!
 • 5 wiszących mostów
 • 3 zjazdy pionowo w dół na linie
 • 2 kręcone schody zawieszone dookoła najwyższych drzew
 • 1 zjazd "rollerem" - zjazd po wiszącym, zakręconym torze
 • 1 Sky Walk - przejście po wysokiej widokowej platformie
 • 1 Honeymoon Sling - zjazd na dwóch równoległych linach w parach, np. trzymając się za ręce

A dodatkowo:

 • transfer z hotelu na Phuket - z większości lokalizacji - patrz zakładka "dojazd"
 • napój (herbata ziołowa lub woda)
 • przekąska owocowa po zakończeniu programu

Płatne dodatkowo: 

 • Pamiątkowy film tylko dla Ciebie i rodziny - taki jak zamieszczony w galerii, w cenie od 1700 do 4200 B zależnie od ilości osób (między 1 a 7) - zamówienie i płatność na miejscu przed rejestracją

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • pełne buty w stylu sportowym - nie zostaniecie wpuszczeni w klapkach
 • wygodne ubranie, najlepiej szorty i koszulka
 • koszulka na zmianę - niezależnie od pogody z dżungli wyjdziecie mokrzy :)
 • duży aparat nie nadaje się na czas w zjazdów, ale jeśli macie małą kamerkę którą możecie przypiąć do ubrania - na pewno zrobicie piękne nagrania i zdjęcia

Informacje praktyczne

 1. Park Linowy Latający Hanuman oferuje kilka różnych pakietów, zawierających inne ilości platform oraz posiłek lub tylko przekąskę owocową. Ponieważ różnice w cenie nie są duże, uważamy że tylko pakiet zawierający wszystkie platformy ma sens, dlatego tylko ten sprzedajemy.  Dlatego w naszej ofercie jest pakiet zwany "A" - maksymalna ilość platform, wszystkie dostępne atrakcje.
 2. Na stronach oryginalnych znajdziecie czas trwania: 2,5 godziny. Na samych zjazdach spędzicie około 2h reszta to czas na rejestrację, założenie uprzęży i czas na ochłonięcie po zejściu z atrakcji.
 3. W tym programie nie ma obsługi po polsku - ale dostarczymy Wam wszelkie informacje organizacyjne, żebyście wiedzieli, czego się spodziewać. W recepcji zapytajcie o polskie wersje formularzy - przetłumaczyliśmy je specjalnie dla polskich gości.
 4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.
 5. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz nie znają nazw „Asiandivers” czy „Oriental Phuket Tours”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.
 6. O godzinie odbioru poinformujemy Was w momencie potwierdzania wycieczki. W przypadku tego programu transfer z Phuket jest organizowany przez Park Hanuman i nie mamy wpływu na trasy odbioru. Jeśli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu +66 98010 0045 / +48 798 200 270, np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber, Face Time. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.
 7. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki są objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Warunkiem objęcia ubezpieczeniem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę. Warunkiem koniecznym podania nr paszportu są wszystkie wycieczki morskie (snorkeling i nurkowanie).
 8. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianę poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.
 9. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.
 10. Sposób zapłaty: Jeśli rezerwujecie wyjazd do Parku Linowego Hanuman jako jedną z kilku atrakcji z nami, rozliczamy się według naszych ogólnych zasad (nasz voucher, zaliczka przelewem, gotówka na miejscu). Jeśli jest to jedyna atrakcja to wycieczka musi być w całości opłacona najpóźniej dzień przed wyjazdem.
 11. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymacie od nas voucher, który trzeba pokazać w rejestracji po przybyciu do parku. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów na miejscu, poproście obsługę o telefon do naszej tajskiej asystentki biura: +66 935 790 405 (Pani Natt).

 

Dojazd na Park Linowy - Tyrolka

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket transfer jest dodatkowo płatny: z rejonów Ao Por, Nai Yang, Naithon, Layan (Laguna), Mai Khao i okolic lotniska: 500 B za osobę a przy więcej niż 2 osobach: 200 B / osobę. Jeśli masz wątpliwości ile będzie kosztował transfer lub czy jest bezpłatny - skonktuj się z nami.

Khao Lak

Cena transferu z Khao Lak i z powrotem kosztuje 4000 B za busa 1-12 osobowego w obie storny. W celu rezerwcji prosimy o kontakt z nami. Dojazd z centrum Khao Lak trwa 2-2,5 godziny w jedną stronę, zależnie od natężenia ruchu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek80007000
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Za siedmioma górami Niedziela35003200
Zachód słońca na Railey Sobota35003200
Wycieczka do Krabi na 2 dni Sobota-Niedziela80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj