Ogólne

Lataj na linie pośród gęstej, dzikiej dżungli – poczuj się jak latający hinduski bóg Hanuman.

Park Linowy Latający Hanuman to przygoda jedyna w swoim rodzaju. Piękno wyspy Phuket to nie tylko morze, słońce i piasek, z którego słynie. Wzgórza Phuket porośnięte są gęstą dżunglą, którą teraz możesz podziwiać ponad wierzchołkami drzew.
Zbudowany na 80 000 metrów kwadratowych Park Latający Hanuman to eko-przygoda, która została zbudowana jako naturalna część dżungli. Dużo uwagi poświęcono upewnieniu się, że przygody z linami nie mają negatywnego wpływu na lokalną fanunę i florę.

Termin: Codziennie
Cena: 3250 THB
Dziecko 4-10 lat: 3250 THB
Czas zwiedzania*: 8:00/10:00/13:00/15:00

*Podane godziny rozpoczęcia – do wyboru. Program trwa 2 godziny + dojazd. Ze względu na tropikalną pogodę polecamy wybór godzin przedpołudniowych.

Uwaga! 

Wycieczka odbywa się bez polskojęzycznej obsługi!

Zarezerwuj

Przygotuj się na niezwykłą przygodę w dżungli. Rozciągnięty pomiędzy wierzchołkami strzelistych drzew i gęstej dżungli park linowy Latający Hanuman to atrakcja dla całej rodziny. Jedyne ograniczenia to wiek: minium 4 lata oraz waga: maksimum 120 kg. W 100% bezpieczna i nie wymagająca sprawności, przenosząca Cię w widoki ponad wierzchołki drzew. Nazwa pochodzi od imienia hinduskiego boga Hanumana, latającego pół człowieka - pół małpę, jednego z pozytywnych bohaterów Ramajany.

Punkty programu:

 • Bus odbierze Cię z recepcji o umówionej godzinie. Pamiętaj o odpowiednim stroju i innych potrzebnych rzeczach z zakładki "weź ze sobą".
 • Po przyjeździe trzeba wypełnić formularz rejestracyjny - poproś o polską wersję językową :)
 • Recepcjonista da Wam gumowe bransoletki w kolorze reprezentującym rodzaj Waszego pakietu - miejcie ją na ręce do końca programu;
 • Na powitanie otrzymacie mini szklaneczkę ziołowej herbaty, zimnej kawy lub wody.
 • Zjazdy na linach odbywają się w kilkuosobowych grupach. Tajski przewodnik, mówiący dobrze po angielsku, przedstawi Wam ogólne zasady zachowania
 • Otrzymacie jednorazowe bandamki z logo, do zawiązania na głowę, pod kask
 • Przewodnik pomoże Wam ubrać się  w uprząż i kaski
 • Do pierwszej stacji trzeba podejść piechotą - około 10 minut małowysiłkowego marszu pod górę
 • Przez kolejne 1,5 godziny będziecie się przemieszczać  przejeżdżając na linach pomiędzy 28 platformami. To będzie niezapomniana przygoda.
 • Po zakończeniu zjazdów otrzymacie pamiątkowe koszulki z logo Hanuman - do wyboru rozmiary od S do XL (w cenie wycieczki)
 • Przekąska z owoców sezonowych (zwykle ananas, papaja) będzie doskonałym sposobem na odświerzenie i nawodnienie
 • Bus zabierze Was z powrotem do hotelu

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest w codziennie, niezależnie od pogody. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak – krótki przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak. Miasteczko Khao Lak położone jest 80 km na północ od lotniska na Phuket, wzdłuż zachodniego wybrzeża Tajlandii, nad Morzem Andamańskim. Wybierany jako „cichsza wersja Phuket”, często polecany rodzinom z dziećmi, którzy chcą przede wszystkim spędzić spokojny czas na terenie hotelu i na plaży. Większośc hoteli ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

Atrakcje na miejscu - czas ok. 2 godzin (Program B):

 • 28 platform zawieszonych u szczytów drzew
 • 15 przejazdów na linach - najdłuższy ma 400 metrów!
 • 2 wiszące mosty
 • 2 zjazdy pionowo w dół na linie
 • 3 kręcone schody zawieszone dookoła najwyższych drzew

A dodatkowo:

 • transfer z hotelu na Phuket - z większości lokalizacji - patrz zakładka "dojazd"
 • napój (herbata ziołowa lub woda)
 • pamiątkowa koszulka z logo Hanuman (rozmiary dorosłe S-XL)
 • przekąska owocowa po zakończeniu programu

Płatne dodatkowo: 

 • Pamiątkowy film tylko dla Ciebie i rodziny - taki jak zamieszczony w galerii, w cenie od 1700 do 4200 B zależnie od ilości osób (między 1 a 7) - zamówienie i płatność na miejscu przed rejestracją

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • pełne buty w stylu sportowym - nie zostaniecie wpuszczeni w klapkach
 • wygodne ubranie, najlepiej szorty i koszulka
 • koszulka na zmianę - niezależnie od pogody z dżungli wyjdziecie mokrzy :)
 • duży aparat nie nadaje się na czas w zjazdów, ale jeśli macie małą kamerkę którą możecie przypiąć do ubrania - na pewno zrobicie piękne nagrania i zdjęcia

Informacje praktyczne

 1. Park Linowy Latający Hanuman oferuje kilka różnych pakietów, zawierających inne ilości platform oraz posiłek lub tylko przekąskę owocową. Ponieważ różnice w cenie nie są duże, uważamy że tylko pakiet zawierający wszystkie platformy ma sens, dlatego tylko ten sprzedajemy. Uważamy też, że nie zechcecie ichniejszego lunchu. Zaufajcie nam - nie chcecie go. ;) Dlatego w naszej ofercie jest pakiet zwany "B" - maksymalna ilość platform, bez lunchu (po zakończeniu programu jest przekąska owocowa).
 2. Na stronach oryginalnych znajdziecie czas trwania: 3,5 godziny. To chyba czas liczony od wyjścia z pokoju hotelowego do powrotu. :) Na samych zjazdach spędzicie około 1,5-1:45 h, razem z rejestracją i przekąską to nieco ponad 2 godziny spędzone w ośrodku Hanuman.
 3. W tym programie nie ma obsługi po polsku - ale dostarczymy Wam wszelkie informacje organizacyjne, żebyście wiedzieli, czego się spodziewać. W recepcji zapytajcie o polskie wersje formularzy - przetłumaczyliśmy je specjalnie dla polskich gości.
 4. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.
 5. Kierowcy busów często nie mówią po angielsku oraz nie znają nazw „Asiandivers” czy „Oriental Phuket Tours”, ale na liście odbiorów zawsze powinny znajdować się imiona i nazwiska wszystkich uczestników.
 6. O godzinie odbioru poinformujemy Was w momencie potwierdzania wycieczki. W przypadku tego programu transfer z Phuket jest organizowany przez Park Hanuman i nie mamy wpłytu na trasy odbioru. Jeśli kierowca spóźnia się więcej niż 15 minut bardzo prosimy dzwonić pod nr telefonu +66 879 807 570, np. z recepcji albo przez komunikator internetowy: WhatsApp, Viber, Face Time. Wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail mogą nie być odczytane na czas, zwłaszcza o wczesnych porach.
 7. Zgodnie z lokalnym prawem uczestnicy wycieczki są objęci ubezpieczeniem od nagłych wypadków powstałych ze strony organizatora. Warunkiem objęcia ubezpieczeniem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz nr paszportu. Dane te przesyłane są do firmy ubezpieczeniowej i nie mamy wpływu na ich ochronę. Warunkiem koniecznym podania nr paszportu są wszystkie wycieczki morskie (snorkeling i nurkowanie).
 8. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką „Weź ze sobą” i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa
 9. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.
 10. Sposób zapłaty: Jeśli rezerwujecie wyjazd do Parku Linowego Hanuman jako jedną z kilku atrkacji z nami, rozliczamy się według naszych ogólnych zasad (nasz voucher, zaliczka przelewem, gotowka na miejscu). Jeśli jest to jedyna atrakcja to wycieczka musi być w całości opłacona najpóźniej dzień przed wyjazdem.
 11. Po potiwerdzeniu rezerwacji otrzymacie od nas voucher, który trzeba pokazać w rejestracji po przybyciu do parku. W razie jakichkolwiek pytań, poproście obsługę o telefon do naszej tajskiej asystenki biura: +66 800 419 029 (Pani Tak).

 

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket transfer jest dodatkowo płatny: z rejonów Ao Por, Nai Yang, Naithon, Layan (Laguna), Mai Khao i okolic lotniska: 500 B za osobę a przy więcej niż 2 osobach: 200 B / osobę. Jeśli masz wątpliwości ile będzie kosztował transfer lub czy jest bezpłatny - skonktuj się z nami.

Khao Lak

Cena transferu z Khao Lak i z powrotem kosztuje 4000 B za busa 1-12 osobowego w obie storny. W celu rezerwcji prosimy o kontakt z nami. Dojazd z centrum Khao Lak trwa 2-2,5 godziny w jedną stronę, zależnie od natężenia ruchu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Dżungla Khao SokPoniedziałek30002700
Racha Yai -małe SimialnyWtorek30002700
Przyroda PhuketWtorek39003200
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Dżungla 2 dniŚroda-Czwartek74006400
Między niebem a piekłemCzwartek35003500
Kultura i obyczaje Tajlandii
Piątek35003200
Skała James BondSobota30002700
Rajskie SimilanyNiedziela39002900
Phuket Po ZmrokuNiedziela5800n/a
Jaskinie Phang NgaDo potwierdzenia45004500
Park Linowy HanumanCodziennie32503250
Kabaret TranswestytówCodziennie800n/a

Opinie

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj