Safari w Tajlandii 2023 – NOWOŚĆ

Safari w Tajlandii to idealna okazja, aby zobaczyć jak najwięcej pod wodą w krótkim czasie. Dlatego cieszymy się, że sezon 2023-2024 rozpoczynamy świetną informacją na temat safari z łodzi Manta Queen 8 🙂 Zaszło kilka istotnych zmian, którymi chcemy się z Wami podzielić:

Najważniejsza z nich to nowe miejsce startu i zakończenia: Nasza wyprawa rozpocznie się i zakończy na Krabi Marina Pier, a nie na Phuket. Google Maps wskazuje nowe miejsce startu.

Jedna z ważniejszych zmian dotyczących safari to czas jego trwania: Teraz mamy aż 6 dni i 5 nocy w porównaniu do poprzednich 5 dni i 4 nocy. Więcej czasu pod wodą, więcej odkrywania i więcej zabawy 🙂 Dodatkowy dzień spędzimy w okolicach Koh Lipe, a mamy także zaplanowaną wizytę na tej pięknej wyspie.

Nowe miejsce na ostatnie nurkowanie: Tradycyjnie safari zamykaliśmy w okolicach Koh Phi Phi, ale teraz ostatnie nurkowanie odbędzie się w okolicach Koh Poda/Koh Gai.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tymi zmianami i nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu safari w sezonie 2023-2024. Będziemy Was regularnie informować o wszelkich nowościach i zapewniać jeszcze więcej niezapomnianych chwil pod wodą.

Do zobaczenia pod wodą!

Ekipa Asian Divers 🐠🌊🏝️