Ogólne

Najstarsza dżungla świata – kąpiel ze słoniami, spływ rzeką Sok i orzeźwienie pod wodospadem.

Czy da się zobaczyć dżunglę, poczuć jej klimat, niekoniecznie przy tym przeżywając przygody w stylu Indiany Jonesa?  Spędzić bezpiecznie niezapomniane chwile w otoczeniu dzikiej przyrody? Pewnie, że się da! Co Was czeka? Karmienie i kąpiel  słoni. Relaksujący spływ kajakiem przełomem rzeki Sok wśród pięknych krajobrazów. Krótki spacer przez dżunglę po ścieżce prosto do wodospadu, pod którym kto ma ochotę, może zażyć orzeźwiającej kąpieli. Leniwy dzień na łonie tropikalnej natury, dostosowany do możliwości każdego – również dzieci.

Termin: Poniedziałek
Cena: 3000 THB
Dziecko 3-10 lat: 2700 THB
Czas zwiedzania*: 9:00 – 16:00

*Czas imprezy jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Czas dojazdu zależy od lokalizacji hotelu i waha się od 30 minut do 3 godzin.

Zarezerwuj

Więcej informacji

Zapraszamy na bliskie spotkanie z dziką przyrodą. Najstarsza dżungla świata, ekosystem, którego historia rozpoczęła się 180 mln lat temu, jeszcze przed epoką dinozaurów.

 • Spędzimy niezapomniane chwile obcując ze słoniami w przyjazny dla nich sposób - bez kontrowersyjnych przejażdżek na ławeczce przytroczonej do ich grzbietu. Będziemy uczestniczyć w karmieniu oraz kąpieli dostojnych olbrzymów. Niezapomniane zdjęcia z tej przygody - gwarantowane :-)
 • Spłyniemy tropikalną rzeką Sok w ciszy, na kajaku przez dolinę otuloną z obu stron dżunglą
 • Zjemy lunch w restauracji z pięknym widokiem na rzekę Sok
 • Przejdziemy pieszo po ścieżce przez krótki odcinek dżungli do wysokiego wodospadu, gdzie chętni wezmą orzeźwiającą kąpiel

Program wycieczki jest dostosowany do możliwości każdego (również dzieci) - na wszystkie punkty programu zostaniemy dowiezieni samochodem bądź minibusem. Będzie to przyjemny i leniwy dzień na łonie tropikalnej natury :)


Wiemy, że słonie są główną atrakcją dżungli nie tylko dla dzieci :-)
Zmieniliśmy miejsce spotkania ze słoniami na wioskę słoni, gdzie ze zwierzęciem przebywa się dłużej i bliżej niż podczas trekkingu. Przejażdżka na ławeczce przytroczonej do grzbietu słonia wywoływała zbyt wiele kontrowersji i niesmaku. Przez lata jeździliśmy do obozu, gdzie dbano o słonie i chociaż miały ławeczki, to poganiacze nie ranili swoich podopiecznych. Ostatnie miesiące zmieniły to miejsce w podobne innym - ludzie byli świadkami wbijania słoniom haków w czoło i nikomu się to nie podobało. Nie chcemy rozrywek, które odbywają się kosztem zwierząt.

Do wioski, do której Was zabierzemy, słonie się karmi, wchodzi się z nimi do wody i można je myć szczotką (one bardzo to lubią), można się do nich przytulać i usiąść im na chwilę na karku na oklep, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia. W praktyce jest to o wiele lepszy kontakt ze zwierzęciem niż podczas przejażdżki. Wrażenia nie do opisania, zwłaszcza gdy podchodzimy do słonia po raz pierwszy i nieśmiało wyciągamy do niego ręke, a on natychmiast obwąchuje nas trąba w poszukiwaniu bananów.

Zarezerwuj

Dostępność

Wycieczka dostępna jest we piątki. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o wolnych miejscach.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak – krótki przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak. Miasteczko Khao Lak położone jest 80 km na północ od lotniska na Phuket, wzdłuż zachodniego wybrzeża Tajlandii, nad Morzem Andamańskim. Wybierany jako „cichsza wersja Phuket”, często polecany rodzinom z dziećmi, którzy chcą przede wszystkim spędzić spokojny czas na terenie hotelu i na plaży. Większośc hoteli ...Więcej

Krabi

KrabiKrótki przewodnik po Krabi i Ao Nang Krabi i sąsiadujące z nim Ao Nang nazywa się umownie Krabi. Położone stosunkowo niedaleko od Phuket (2,5-3 godziny jazdy samochodem) jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wakacje. Krabi ma swoje lotnisko, położone pól godziny jazdy od centrum. Strzeliste białe skały porośnięte soczyście zielona dżunglą i długie piaszczyste wybrzeże ...Więcej

W cenie

W cenie wycieczki:

 • opieka polskiego przewodnika
 • bilety wstępu do PN Khao Sok
 • spływ kajakiem (2 osobowym)
 • lunch
 • wizyta w wiosce słoni

 

Weź ze sobą

 • komplet ubrań na zmianę
 • krem z filtrem
 • nakrycie głowy od słońca
 • kąpielówki lub inny strój do kajaka
 • strój kąpielowy do kąpieli słoni
 • aparat fotograficzny
 • drobne na banany dla słoni (100 thb za koszyk około 2kg)
 • drobne na napiwki
 • buty które mogą się zamoczyć - do wejścia do rzeki ze słoniami

Do dżungli nie potrzebujecie zakrytych butów. Sandały lub bardzo wygodne klapki wystarczą.

 

 

Informacje praktyczne

1. Przed złożeniem rezerwacji bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem programów. Upewnijcie się, że program wycieczek jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Jeżeli np. chcielibyście dowiedzieć się więcej o buddyźmie i kulturze wybierzcie jedną z wycieczek kulturalno-krajoznawczych, a nie przyrodniczą.

2.Jeśli oferta nie stanowi inaczej, cena wycieczki obejmuje: opiekę polskiego i lokalnego przewodnika, 1 posiłek, wszelkie bilety wstępu.

3. Transfer na wycieczki jest zawarty w cenie z większości lokalizacji. Cena dopłat z niektórych rejonów może być zależna od ilości uczestników wycieczki z danego rejonu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce "dojazd".

4. Czas imprezy opisany na stronie jest czasem zwiedzania, bez dojazdu. Z różnych lokalizacji na różne programy dojazdy wahają się od 30 minut do 3 godzin. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o czasie dojazdu z Waszego hotelu na wybrany program, napiszcie do nas.

5. Polski przewodnik nie zawsze jest obecny podczas odbiorów z hoteli. Najczęściej dosiada się do busa na trasie bądź spotyka się z uczestnikami wycieczki w pierwszym punkcie zwiedzania.

6. Tam, gdzie w programie jest usługa wykonywana bezpośrednio dla Was: kajakarz, masażysta, karmienie słonia – zwyczajowo zostawia się napiwek 50-100 THB. W Tajladni miłym i powszechnym akcentem jest również zostawienie napiwku dla tajskiego kierowcy busa oraz przewodnika. Bardzo prosimy o zabieranie drobnych pieniędzy na wycieczki.

7. Jeżeli opis programu nie stanowi inaczej, podczas wycieczek nie ma czasu, aby „przy okazji” zrobić zakupy. Czas na zwiedzanie jest cenny i nie robimy przerw na lokalnych targowiskach i w sklepach. (Wyjątki: Przyroda Phuket, Gotowanie po tajsku, Railey Beach Krabi)

8. W cenie wycieczek jednodniowych jest 1 posiłek wynikający z pory dnia: lunch albo kolacja. Jest to zazwyczaj zestaw potraw lokalnych, również wegetariańskich. Potrawy bezmięsne są przyprawiane sosem ostrygowym lub rybnym (podstawowymi w kuchni tajskiej), więc jeśli nie jesz określonych grup produktów lub masz alergię pokarmową - napisz do nas. W miarę możliwości postaramy się uwzględniać wszystkie Wasze szczególne życzenia, w tym specjalne wymagania żywieniowe.

9. Prosimy o zapoznanie się w opisie wycieczek z zakładką "Weź ze sobą" i zastosowanie się do rad. Np. komplet ubrań na zmianię poprawia komfort, gdy spoceni po dżungli wsiądziecie do klimatyzowanego busa.

10. W przypadku niestawienia się punktualnie w miejscu rozpoczęcia programu (zwykle jest to recepcja hotelu), możliwe jest poniesienie pełnych kosztów rezygnacji bez względu na powód nieobecności. Np. deszczowa pogoda w momencie odbioru na wycieczkę nie jest wystarczającym powodem rezygnacji.

Dojazd

Phuket

Dojazd z Phuket do pierwszego punktu zwiedzania zajmuje około 2-3 godziny.

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Dojazd z Khao Lak do pierwszego punktu zwiedzania zajmuje około 1-1,5 godziny.

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Z hoteli położonych powyżej Khao Lak (między innymi Sentido Graceland, Mai Khao Lak) jest dopłata za transfer. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Ao Nang

Dojazd z Ao Nang do pierwszego punktu zwiedzania zajmuje około 3 godziny.

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 6 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Dżungla Khao SokPoniedziałek30002700
Racha Yai -małe SimialnyWtorek30002700
Przyroda PhuketWtorek39003200
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Dżungla 2 dniŚroda-Czwartek74006400
Między niebem a piekłemCzwartek35003500
Kultura i obyczaje Tajlandii
Piątek35003200
Skała James BondSobota30002700
Rajskie SimilanyNiedziela39002900
Phuket Po ZmrokuNiedziela5800n/a
Jaskinie Phang NgaDo potwierdzenia45004500
Park Linowy HanumanCodziennie32503250
Kabaret TranswestytówCodziennie800n/a

Opinie

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj