Dlaczego IDC z nami?

Co wypadałoby wziąć pod uwagę przy rozważaniach, gdzie i z kim zrobić IDC?

 • Profesjonalizm. W 2016 roku Piotr Paulo uzyskał po raz kolejny wyróżnienie z PADI za ilość wyszkolonych instruktorów.
 • Referencje. Wydawałoby się, że kontakt z absolwentami kursów, dzisiejszymi instruktorami, np przez facebooka może pomóc w wyborze szkoleniowca. Obserwacja jego kursantów pod wodą może być prawdziwą referencją dla jakości szkolenia instruktorskiego, które przeszedł. Jeśli chcesz skontaktować się z absolwentami naszych kursów i zapytać o szczegóły kursu lub generalnie o życie instruktora, to pomożemy Ci spotkać kolegów po fachu. Zadzwoń, rozmowa do niczego nie zobowiązuje.

Pozostałe czynniki decyzyjne. Przy okazji kursu możesz skorzystać z różnych form promocji opisanych na stronie. Można połączyć kurs instruktorski z krótkimi lub długimi wakacjami lub taniej ponurkować oraz korzystnie kupić sprzęt. Poznasz ludzi z pasją, posmakujesz Tajlandii i pożyjesz chwile w otoczeniu fantastycznych osób i miejsc. Naszą misją jest rozwój Twoich umiejętności nurkowych do stopnia instruktorskiego włącznie, w przyjemny i niestresujący sposób. Zobaczysz, że profesjonalizm, koleżeństwo i pomoc naszych instruktorów spowoduje, że będziesz dobrze wspominał nasze szkolenia, a program IDC uznasz jako jedno z najbardziej wartościowych doświadczeń w życiu.

 • Nauczymy Cię jak uczyć nurkowania zgodnie ze standardami PADI.
 • Poznasz całą gamę sposobów jak uczyć efektywnie na różnych poziomach.
 • Objaśnimy Ci techniki wypracowywane przez innych instruktorów latami.
 • Pokażemy Ci nie tylko jak uczyć na różnych poziomach, od programu Intro DSD do Divemastera ale także jak reklamować i sprzedawać te kursy, tak abyś osiągał finansowy sukces, a nakłady na IDC szybko Ci się zwróciły.

CDC Sea Fun Divers jest jednym z najbardziej doświadczonych Centrów Rozwoju Kariery na świecie; chętnie dzielimy się w nim z Wami naszą wiedzą.

Poznaj 7 powodów, dla których jesteśmy lepsi od konkurencji:

 1. Zależy nam na Waszym osobistym sukcesie, dostosowujemy naszą strategię nauczania dla osiągnięcia tego celu. Nasz zespół interesuje się Tobą. Mamy dla Ciebie czas, spędzisz go nie tylko z jednym oceniającym trenerem. Przetestujemy Twój sposób nauczania zanim zaczniesz uczyć prawdziwych kursantów. Staniesz się wśród nas pozytywnie zmotywowanym, dobrze wyszkolonym instruktorem, a ponadto zdobędziesz przyjaciół z wielu krajów, co pomoże Ci w przyszłej pracy, którą pokochasz.
 2. Nauczamy w realnym świecie. Nie uczymy tylko jak zdać Egzamin Instruktorski (IE) ale także jak przetrwać w dzisiejszym konkurencyjnym świecie przemysłu nurkowego.
 3. Pełny, ponad dziewięciodniowy program. Od wprowadzenia w 1991 programu IDC na Phuket, program IDC prowadzony w Sea Fun Divers był przeprojektowywany tak, by osiągniąć jak najwyższą efektywność i zadowolenie kandydatów. Uczymy w zrelaksowany sposób, budując wasze doświadczenia w pozytywnej i wolnej od stresów atmosferze. Typowy dzień szkolenia zaczyna się o 9:00 i trwa do ok 17:00 dając mnóstwo czasu na naukę, kontakty towarzyskie, relaks i przyswajanie wiedzy.
 4. Bardzo dobre warunki. Zaplecze szkoleniowe, którego używamy, umożliwia efektywną i łatwą naukę bez tracenia czasu na transfery między salą wykładową, basenem i wodami otwartymi. W CDC Sea Fun Divers mamy to wszystko na miejscu, – plażę, wielki basen i dużo miejsca w salach wykładowych. Jeśli morze nie jest dostatecznie spokojne by wchodzić z plaży, mamy do dyspozycji swoją łódź, która zabierze nas do spokojnej zatoki jednej z pobliskich wysp. Egzamin Instruktorski PADI IE jest przeprowadzany niemal co miesiąc. Trudno znaleźć lepszą lokalizację dla kursu IDC gdziekolwiek na świecie.
 5. Nowy program IDC – Zawsze uczymy najnowszych dostępnych wersji programów, używając najnowszych technik. Piotr sam tłumaczy wiele niedostępnych jeszcze po polsku materiałów. Używamy dużych paneli LCD, laptopów i czytelnych prezentacji, abyś łatwo mógł dostrzec istotne elementy szkolenia. Filmy ze scenkami ze szkoleń na żywo pozwolą Ci zoabserwować przykłady dobrych i złych praktyk.
 6. Nauczanie eksperckie. Pięciu naszych Course Directorów i wspomagający Staff Instruktorzy posiadają bardzo dużą wiedzę. Cały nasz zespół uczestniczy nie tylko w prowadzeniu kursów instruktorskich, ale też wszystkich poziomów kursów rekreacyjnych i profesjonalnych, co powoduje, że jesteśmy codziennie blisko problemów typowego kursanta. Te doświadczenia w połączeniu z wielojęzykowymi i wielokulturowymi szkoleniami powoduje, że to właśnie nasz zespół jest prawdopodobnie jednym z najlepszych zespołów szkoleniowych PADI na świecie. Współpracujący ściśle zespół pięciu Course Directorów daje możliwość bycia ocenianym na basenach i wodach otwartych przez więcej niż jednego specjalistę. Uwagi różnych osób z różnego punktu widzenia dają Ci więcej zwrotnych komentarzy i czynią kurs bardziej wartościowym niż prowadzone przez tylko jednego trenera. Mentorem zespołu jest Bent Posejpal, uważany za jednego z najbardziej doświadczonych i poważanych Course Directorów na świecie. Uczymy po polsku, rosyjsku, angielsku, w językach skandynawskich, francusku, niemiecku, japońsku, koreańsku w tym samym czasie.
 7. Serwis zatrudnienia. Mamy doskonałe relacje z centrami nurkowymi w Tajlandii i Azji Południowo Wschodniej. Zrobimy co w naszej mocy by pomóc Wam w znalezieniu pracy. Większość naszych absolwentów, szukających pracy, znalazła ją właśnie z naszą pomocą.