Ogólne

Najsłynniejszy w Tajlandii kabaret transwestytów: Simon Cabaret. Obowiązkowy punkt programu wieczornego.

Kolorowy, pełen przepychu, kostiumów, muzyki i tańca występ panów przystrojonych w piórka. Będą słynne przeboje w nowych aranżacjach, skecze i taneczne układy. A wszystko po to, aby pokazać, jak pięknie można wyglądać i czuć się kobietą niezależnie od płci urodzenia. Kabaret, założony w 1991 roku słynie z tego, że nie zatudnia kobiet 🙂

Termin: Codziennie
Cena:   1000 B
Godziny występów: 18:00, 19:30, 21:00
Czas przedstawienia:  1 godzina

Zarezerwuj

Więcej informacji

"Piękną być" - to marzenie każdej kobiety, albo każdej osoby która czuje się kobietą. Występy w kabarecie Simon na pewno spełniają tę potrzebę - staranne makijaże, firanki sztucznych rzęs, kolorowe pióra, skąpe, brokatowe kostiumy, buty na wysokich obcasach, biżuteria. Jest przepych, ale to nie Broadway ;) i większość tancerek porusza się z typową, pozbawioną seksapilu flegmą. Pokaz mimo wszystko warto zobaczyć, zwłaszcza, jeśli będzie uzpełniony opowieściami naszych świetnych przewodników, jako element wycieczki Phuket po Zmroku.

Film reklamowy pokazu:

Punkty programu:

 • Przyjazd do kabaretu - wejdźcie do hallu i kierujcie się do kasy biletowej - w hallu stoją osoby których zadaniem jest pomoc w sprawnym odbieraniu biletów. Jeśli zauważycie kolejkę - nie zważajcie na nią i podejdźie prosto to okienka - osoby spoza dużych grup zorganizowanych, które już opłaciły rezerwację obsługiwane są poza kolejnością
 • Po zakończeniu show, na zewnętrznym dziedzińcu, aktorki będą czekać, gotowe do wspólnych zdjęć - za dodatkową opłatą
 • O dalszych planach wieczornych decydujecie sami - jeśli mieszkacie poza Patong, to doskonała okazja, aby zobaczyć nocne życie, zwłaszcza jeśli wyszliście po pokazie o 21

Zarezerwuj

Dostępność

Występy odbywają się codziennie.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket,  nazywany w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony centra handlowe, multiplexy, modne restauracje. Ma 48 km ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak Miasteczko Khao Lak położone jest 80 km na północ od lotniska na Phuket, wzdłuż zachodniego wybrzeża Tajlandii, nad Morzem Andamańskim. Wybierany jako „cichsza wersja Phuket”, często polecany rodzinom z dziećmi, którzy chcą przede wszystkim spędzić spokojny czas na terenie hotelu i na plaży. Większośc hoteli położona ...Więcej

W cenie

W cenie programu:

 • bilet w wybranym sektorze:
  • VIP - sektor centralny, najbliżej sceny -1000 B
  • Normalny - sektory boczne oraz miejsca z tyłu - 800 B

 

 • Kabaret oferuje ceny dla dzieci, jednak z europejskiego punktu widzenia tematyki, estetyki, podteksów - zdecydowanie odradzamy taki pomysł na rodzinną rozrywkę, jeśli Wasze dzieci są niepełnoletnie.

Płatne dodatkowo: 

 • Dojazd do Simon - organizowany samodzielnie lub przez organizatorów.
 • Zdjęcia z aktorkami po zakończeniu pokazu - 150-200 B
 • Napoje w "barze" - wybór bardzo ograniczony, jakość niska - lepiej zaopatrzcie się w napoje i drinki po drodze lub w całodobowym sklepie niedaleko od budynku kabaretu

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • voucher z potwierdzeniem rezerwcji biletu - może być do pokazania na ekranie telefonu
 • aparat fotograficzny - w czasie pokazu nie można robić zdjęć, ale po zakończeniu wszystkie aktorki wychodzą na dziedziniec i chętnie pozują do wspólnych zdjęć za dodatkową opłatą

Informacje praktyczne

 1. W tym programie nie ma obsługi po polsku - ale dostarczymy Wam wszelkie informacje organizacyjne, żebyście wiedzieli, czego się spodziewać.
 2. Transfer  do kabaretu nie jest zawarty w cenie biletu i zależy od lokalizacji hotelu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.
 3. Rezerwując datę napiszcie, o której godzinie chcielibyście zobaczyć pokaz. Jeśli jest to element zaplanowanego w Patong wieczoru - a mieszkacie poza Patong, to przykładową kolejnością jest: kolacja 19:00-20:30, pokaz 21:00 i ok. 22:30 jesteście na Bangla Road poznając centrum zycia nocnego. Lub pokaz o 18:00 do 19:00, potem kolacja i płynne przejście do barów ;)
 4. Jeśli dojeżdżacie na włąsną rękę, przyjedźcie najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem pokazu, gdyż potrzebujecie czas na odebranie biletów w kasie. Jeśli zauważycie kolejkę w kasie - pchajcie się do przodu. Goście spoza grup zorganizowanych obsługiwani są poza kolejnością.
 5. W przypadku niestawienia się na pokaz bilety nie są refundowane. Wszelkie zmiany dat, godzin pokazów są czasem uznawane, a czasem nie - zależnie od dostępności miejsc.
 6. Sposób zapłaty: Jeśli rezerwujecie wyjazd do kabaretu Simon jako jedną z kilku atrkacji z nami, rozliczamy się według naszych ogólnych zasad (nasz voucher, zaliczka przelewem, gotowka na miejscu). Jeśli jest to jedyna atrakcja to bilety muszą być w całości opłacone najpóźniej dzień przed pokazem.
 7. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymacie od nas voucher, który trzeba pokazać w kasie biletowej (może być  bezpośrednio na ekranie telefonu). W razie jakichkolwiek pytań, poproście obsługę o telefon do naszej tajskiej asystenki biura: +66 800 419 029 (Pani Tak).
 8. Pokaz kabaret Simon jest też częścią naszej wycieczki Phuket po Zmroku, gdzie usłyszycie 101 historii o zmianach płci, prostytucji i innych nocnych zwyczajach Tajów. Zapraszamy po szczegóły.

 

Dojazd

Phuket

Jest dodatkowo płatny, zależnie od lokalizacji hotelu. Z najbliższych rejonow organizowany jest łączony bus a z dalszych prywatne taksówki. Rozpiętość cen za kurs w obie strony to od 100B za osobę z rejonu Patong do 2000B za auto z okolic lotniska. Polecamy rezerwować kurs w jedną stronę a po pokazie przejechać tuk-tukiem do centrum Patong i tam kontunuować wieczór.

Khao Lak

Cena transferu z Khao Lak na wieczorny pokaz tam i z powrotem kosztuje 4500 B za busa 1-12 osobowego w obie strony a 5500 B jeśli zdecydujecie się zostać po pokazie na kolejne 2-3 godziny w centrum życia nocnego. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z nami. Dojazd z centrum Khao Lak trwa 2-2,5 godziny w jedną stronę, zależnie od natężenia ruchu.

Na włąsną rękę

Jeśli dojeżdżacie na włąsną rękę, przyjedźcie najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem pokazu, gdyż potrzebujecie czas na odebranie biletów w kasie. Jeśli zauważycie kolejkę w kasie - pchajcie się do przodu. Goście spoza grup zorganizowanych obsługiwani są poza kolejnością.

Pokazy Simon Cabaret odbywają się codziennie o 18:00 / 19:30 / 21:00

W tabeli poniżej inne nasze wycieczki:

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek35003200
Kultura i obyczaje Tajlandii
Środa39003500
Niebiańska Pi PiWtorek35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek89007900
Dżungla Khao SokPiątek39003700
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Krabi 2 dniDo uzgodnienia80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj