Kabaret transwestytów

Najsłynniejszy w Tajlandii kabaret transwestytów: Simon Cabaret. Obowiązkowy punkt programu wieczornego.

Kolorowy, pełen przepychu, kostiumów, muzyki i tańca występ panów przystrojonych w piórka. Będą słynne przeboje w nowych aranżacjach, skecze i taneczne układy. A wszystko po to, aby pokazać, jak pięknie można wyglądać i czuć się kobietą niezależnie od płci urodzenia. Kabaret, założony w 1991 roku słynie z tego, że nie zatudnia kobiet 🙂

Termin: Codziennie
Cena:   1000 B
Godziny występów: 18:00, 19:30, 21:00
Czas przedstawienia:  1 godzina

 

Zarezerwuj

Więcej informacji

"Piękną być" - to marzenie każdej kobiety, albo każdej osoby która czuje się kobietą. Występy w kabarecie Simon na pewno spełniają tę potrzebę - staranne makijaże, firanki sztucznych rzęs, kolorowe pióra, skąpe, brokatowe kostiumy, buty na wysokich obcasach, biżuteria. Jest przepych, ale to nie Broadway ;) i większość tancerek porusza się z typową, pozbawioną seksapilu flegmą. Pokaz mimo wszystko warto zobaczyć, zwłaszcza, jeśli będzie uzpełniony opowieściami naszych świetnych przewodników, jako element wycieczki Phuket po Zmroku.

Film reklamowy pokazu:

Punkty programu:

 • Przyjazd do kabaretu - wejdźcie do hallu i kierujcie się do kasy biletowej - w hallu stoją osoby których zadaniem jest pomoc w sprawnym odbieraniu biletów. Jeśli zauważycie kolejkę - nie zważajcie na nią i podejdźie prosto to okienka - osoby spoza dużych grup zorganizowanych, które już opłaciły rezerwację obsługiwane są poza kolejnością
 • Po zakończeniu show, na zewnętrznym dziedzińcu, aktorki będą czekać, gotowe do wspólnych zdjęć - za dodatkową opłatą
 • O dalszych planach wieczornych decydujecie sami - jeśli mieszkacie poza Patong, to doskonała okazja, aby zobaczyć nocne życie, zwłaszcza jeśli wyszliście po pokazie o 21

Zarezerwuj

Dostępność

Występy odbywają się codziennie.
Przepraszamy, dokonanie rezerwacji na ten termin nie jest możliwe. Prosimy o kontakt.

Phuket

PhuketPhuket Tajlandia Zapraszamy do zapoznania się z naszym internetowym przewodnikiem po wyspie Phuket Tajlandia – szczegóły w menu po lewej stronie. Wyspa Phuket (o często błędnie powtarzanej pisowni „pukhet”),  nazywana w niektórych źródłach „Perłą południa”, jest największą wyspą w Tajlandii i najpiękniejszym kurortem kraju. Piaszczyste plaże, dżungla, egzotyczne świątynie, stare miasto a z drugiej strony ...Więcej

Khao Lak

Khao LakKhao Lak –  przewodnik po Polsku Położenie Khao Lak – Tajlandia Khao Lak, często mylnie pisane jako „Kao Lak” to jedno z mniej znanych, ale równie zachwycających destynacji turystycznych w Tajlandii. Położone w prowincji Phang Nga na zachodnim wybrzeżu kraju, Khao Lak to raj dla miłośników przyrody i tych, którzy pragną uciec od zgiełku popularniejszych ...Więcej

W cenie

W cenie programu:

 • bilet w wybranym sektorze:
  • VIP - sektor centralny, najbliżej sceny -1000 B
  • Normalny - sektory boczne oraz miejsca z tyłu - 800 B

 

 • Kabaret oferuje ceny dla dzieci, jednak z europejskiego punktu widzenia tematyki, estetyki, podteksów - zdecydowanie odradzamy taki pomysł na rodzinną rozrywkę, jeśli Wasze dzieci są niepełnoletnie.

Płatne dodatkowo: 

 • Dojazd do Simon - organizowany samodzielnie lub przez organizatorów.
 • Zdjęcia z aktorkami po zakończeniu pokazu - 150-200 B
 • Napoje w "barze" - wybór bardzo ograniczony, jakość niska - lepiej zaopatrzcie się w napoje i drinki po drodze lub w całodobowym sklepie niedaleko od budynku kabaretu

Weź ze sobą

Weź ze sobą:

 • voucher z potwierdzeniem rezerwcji biletu - może być do pokazania na ekranie telefonu
 • aparat fotograficzny - w czasie pokazu nie można robić zdjęć, ale po zakończeniu wszystkie aktorki wychodzą na dziedziniec i chętnie pozują do wspólnych zdjęć za dodatkową opłatą

Informacje praktyczne

 1. W tym programie nie ma obsługi po polsku - ale dostarczymy Wam wszelkie informacje organizacyjne, żebyście wiedzieli, czego się spodziewać.
 2. Transfer  do kabaretu nie jest zawarty w cenie biletu i zależy od lokalizacji hotelu. Szczegóły dotyczące transferów z/do hotelu znajdują się w opisie programów w zakładce „dojazd”.
 3. Rezerwując datę napiszcie, o której godzinie chcielibyście zobaczyć pokaz. Jeśli jest to element zaplanowanego w Patong wieczoru - a mieszkacie poza Patong, to przykładową kolejnością jest: kolacja 19:00-20:30, pokaz 21:00 i ok. 22:30 jesteście na Bangla Road poznając centrum zycia nocnego. Lub pokaz o 18:00 do 19:00, potem kolacja i płynne przejście do barów ;)
 4. Jeśli dojeżdżacie na włąsną rękę, przyjedźcie najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem pokazu, gdyż potrzebujecie czas na odebranie biletów w kasie. Jeśli zauważycie kolejkę w kasie - pchajcie się do przodu. Goście spoza grup zorganizowanych obsługiwani są poza kolejnością.
 5. W przypadku niestawienia się na pokaz bilety nie są refundowane. Wszelkie zmiany dat, godzin pokazów są czasem uznawane, a czasem nie - zależnie od dostępności miejsc.
 6. Sposób zapłaty: Jeśli rezerwujecie wyjazd do kabaretu Simon jako jedną z kilku atrkacji z nami, rozliczamy się według naszych ogólnych zasad (nasz voucher, zaliczka przelewem, gotowka na miejscu). Jeśli jest to jedyna atrakcja to bilety muszą być w całości opłacone najpóźniej dzień przed pokazem.
 7. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymacie od nas voucher, który trzeba pokazać w kasie biletowej (może być  bezpośrednio na ekranie telefonu). W razie jakichkolwiek pytań, poproście obsługę o telefon do naszej tajskiej asystenki biura: +66 800 419 029 (Pani Tak).
 8. Pokaz kabaret Simon jest też częścią naszej wycieczki Phuket po Zmroku, gdzie usłyszycie 101 historii o zmianach płci, prostytucji i innych nocnych zwyczajach Tajów. Zapraszamy po szczegóły.

 

Dojazd na Kabaret transwestytów

Phuket

Jest dodatkowo płatny, zależnie od lokalizacji hotelu. Z najbliższych rejonow organizowany jest łączony bus a z dalszych prywatne taksówki. Rozpiętość cen za kurs w obie strony to od 100B za osobę z rejonu Patong do 2000B za auto z okolic lotniska. Polecamy rezerwować kurs w jedną stronę a po pokazie przejechać tuk-tukiem do centrum Patong i tam kontunuować wieczór.

Khao Lak

Cena transferu z Khao Lak na wieczorny pokaz tam i z powrotem kosztuje 4500 B za busa 1-12 osobowego w obie strony a 5500 B jeśli zdecydujecie się zostać po pokazie na kolejne 2-3 godziny w centrum życia nocnego. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z nami. Dojazd z centrum Khao Lak trwa 2-2,5 godziny w jedną stronę, zależnie od natężenia ruchu.

Na włąsną rękę

Jeśli dojeżdżacie na włąsną rękę, przyjedźcie najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem pokazu, gdyż potrzebujecie czas na odebranie biletów w kasie. Jeśli zauważycie kolejkę w kasie - pchajcie się do przodu. Goście spoza grup zorganizowanych obsługiwani są poza kolejnością.

Pokazy Simon Cabaret odbywają się codziennie o 18:00 / 19:30 / 21:00

W tabeli poniżej inne nasze wycieczki:

Harmonogram wycieczek

WycieczkaDzień tygodniaCena dorosły w THBCena dziecko 3-10 lat
Skała James BondPoniedziałek30002700
Kultura i obyczaje Tajlandii
Wtorek39003500
Niebiańska Pi PiŚroda35002900
Kulinarne FascynacjeCzwartek39003200
Dżungla 2 dniCzwartek-Piątek80007000
Dżungla Khao SokPiątek35003200
Rajskie SimilanySobota39002900
Phuket Po ZmrokuSobota5800n/a
Między niebem a piekłemDo uzgodnienia39003500
Jaskinie Phang NgaDo uzgodnienia45004500
Park LinowyCodziennie34003400
Kabaret TranswestytówCodziennie1000n/a
Za siedmioma górami Niedziela35003200
Zachód słońca na Railey Sobota35003200
Wycieczka do Krabi na 2 dni Sobota-Niedziela80007400

Opinie o nas

Jak dokonać rezerwacji?

Jak dokonać rezerwacji? 

W celu rezerwacji naszych programów, prosimy o wysłanie do nas wiadomości poprzez  formularz bądź na adres e-mail biuro@asiandivers.pl. W treści prosimy o podanie:

 • nazw programów, które Was interesują
 • daty Waszego pobytu w Tajlandii
 • imiona i nazwiska wszystkich uczestników
 • nazwy hotelu, z którego będziemy Was odbierać na wycieczki/nurkowania
 • numer telefonu kontaktowego
 • [dat urodzenia dzieci – jeśli mają zniżkę dziecięcą]

Po otrzymaniu powyższych informacji potwierdzimy dostępne terminy wycieczek, wystawimy voucher i poprosimy o wpłatę zaliczki. W przypadku rezerwacji wycieczek jednodniowych za pierwszą wycieczkę jest przedpłata, za wszystkie następne możemy rozliczyć się w dniu naszego pierwszego spotkania.

Zarezerwuj